Prowadząc swoją hurtownie, musisz mierzyć się z wieloma problemami. Konkurencja jest bardzo duża, a rynek często zalewany zagranicznymi podróbkami. Co zrobić, aby wypromować się na rynku oraz być widocznym dla klientów? Postaram się Ci pomóc i dać kilka cennych wskazówek.

Katalogi hurtowni – dlaczego warto tam być?

Będąc właścicielem hurtowni, warto znaleźć się w katalogu hurtowni. Jest ich w Internecie bardzo dużo. Warto znaleźć się w jednym z nich. Dzięki temu przyszli klienci łatwiej nas znajdą i nawiążą z Tobą współpracę. Osoby szukające swojego dostawcy, najczęściej wchodzą na strony, na których jest katalog i z niego wybierają tą firmę, która ich interesuje. Nie może zabraknąć tam Twojej hurtowni.

Strona internetowa – podstawa każdej hurtowni

Strona internetowa jest bardzo ważna przy okazji prowadzenia hurtowni. Bez niej Twoja firma nie ma racji bytu. Jednak samo jej posiadanie jeszcze nie jest kluczem do sukcesu. Jej wygląd musi być przejrzysty, jej obsługa łatwa i intuicyjna. Ważne, żeby strona internetowa była dostosowana do wyświetlania zarówno na telefonie, jak i komputerze. Jest to dość częsty problem. Jeżeli potrzebujesz wykonać swoją stronę lub poprawić istniejącą zapraszamy do współpracy. Nasi specjaliści wykonają ją od podstaw lub przeprowadzą audyt na stronie, która już istnieje, żeby wiedzieć, co mogą zrobić, aby poprawić jej działanie.

A może sklep internetowy?

Posiadając już swoją stronę, warto zastanowić się nad stworzeniem sklepu internetowego. Dzięki takiemu rozwiązaniu pula nabywców Twojego towaru znacznie się zwiększy. Ludzie coraz częściej wolą kupować w sklepach internetowych niż w stacjonarnych. Sklep internetowy powinien być wykonany w sposób, który będzie łatwy w obsłudze. Powinien być stworzony tak, aby klient nie miał problemów z jego obsługą i nie musiał się zastanawiać co zrobić, żeby zamówić towar. Warto także wprowadzić system rabatowy, stali klienci będą dostawać większe zniżki i ciekawsze oferty. Tym działaniem na dłużej zatrzymamy przy sobie klienta.

Pozycjonowanie SEO – dlaczego warto skorzystać z tej usługi?

Masz swoją stronę i sklep, ale ilość osób odwiedzających jest bardzo mała. Nic dziwnego, jeżeli na rynku jest bardzo wiele hurtowni. Twoja znajduje się w sieci, ale schowana gdzieś głęboko. Nasi specjaliści chętnie pomogą zaistnieć Twojej firmie i wyciągną ją na sam szczyt. Pozycjonowanie SEO to działania mające na celu zwiększenie ruchu na Twojej witrynie. Jeżeli pozycjonowanie zostanie odpowiednio przeprowadzone, możesz być pewien, że ilość zamówień w Twojej hurtowni znacznie się zwiększy. Posiadając hurtownie, nie zamykasz się na lokalnych odbiorców, ale działasz na terenie całego kraju, jest to ważny aspekt, który należy uwzględnić podczas pozycjonowania. Naszej firmie zależy na tym, żeby Twoja hurtownia znalazła się na pierwszej stronie wyszukiwania, ponieważ, jak dowodzą badania tylko 25% osób przechodzi na drugą stronę szukając interesujących ich rzeczy. Dlatego tak ważne jest, aby Twoja hurtownia była na samym szczycie.

Integracja hurtowni ze sklepami – doskonałe rozwiązanie dla Twojej firmy

Prowadząc hurtownie, warto zastanowić się nad usługą integracji ze sklepami. Nowoczesne hurtownie internetowe posiadają ofertą produktową w postaci tzw. pliku XML lub CSV. Dzięki takiemu rozwiązaniu sklep internetowy może bez problemu importować nazwy towarów Twojej hurtowni oraz zdjęcia i gotowe opisy produktów. Jest to doskonałe rozwiązanie zarówno dla sklepów internetowych, które chcą nawiązać z Tobą współpracę, jak i dla Twojego własnego sklepu internetowego. Dzięki takiemu rozwiązaniu oszczędzisz czas na wprowadzanie każdego produktu osobno do systemu, nie będziesz musiał także wprowadzać na nowo jego opisu, wystarczy tylko, że wprowadzisz odpowiedni plik.

Dropshipping rozwiązaniem dla Ciebie

Dropshipping jest to model logistyczny, który polega na tym, że dostajesz zamówienie na wysyłkę towaru, który znajduje się w Twoim magazynie. Twoim zadaniem jest tutaj tylko zapakowanie i wysłanie towaru, Twoim klientem nie jest odbiorca towaru, ale zamawiający wysyłkę.

Jako właściciel hurtowni nie musisz zajmować się poszukiwaniem nowych klientów, ponieważ dostajesz zlecenia od sklepu internetowego. Możesz skoncentrować się na procesach logistycznych, bez konieczności zastanawiania się gdzie znaleźć kolejnego klienta. Po zbudowaniu dużej sieci odbiorców masz gwarancję długotrwałych zysków. Nie musisz także tracić czasu na odpowiadanie na pytanie kolejnemu dostawcy.

Jeżeli potrzebujesz pomocy w stworzeniu strony internetowej czy sklepu internetowego integralnego z Twoimi produktami to zapraszam do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Pomożemy oraz doradzimy. Jeżeli będzie trzeba to zbudujemy dla Ciebie stronę od podstaw oraz wykonamy pozycjonowanie tak, aby Twoja hurtownia była widoczna dla klientów.

PODZIEL SIĘ WPISEM:
Szukasz sprawdzonej agencji?
Zadzwoń:
Możesz też zostawić numer, oddzwonimy do Ciebie!
Marta Sznapka