Media społecznościowe
mail
telefon
szukaj
w górę
16 lat na rynku !

Sklep Internetowy

Tworzymy sklepy internetowe, które generują zyski.

Dostarczamy rozwiązania szyte na miarę - tworzone po to, by sprzedawać.
Zamów darmową wycenę

Pomaga nam w tym:

Sklep Internetowy - Kreacja - ikona

Kreacja

tworzymy atrakcyjne i w pełni intuicyjne projekty sklepów internetowych
Sklep Internetowy - Treść - ikona

Treść

opracowujemy na ich potrzeby teksty o charakterze sprzedażowym, informacyjnym i pozycjonującym
Sprawdź szczegóły
Sklep Internetowy - Optymalizacja - ikona

Optymalizacja

dbamy o odpowiednią strukturę, a także płynność i szybkość działania
Sprawdź szczegóły
Sklep Internetowy - Projektujemy z myślą o klientach

Projektujemy z myślą o klientach

Tworzymy sklepy internetowe, których wygląd, menu, struktura oraz ogólna prezentacja, po prostu zachęcają do dalszej eksploracji oraz zakupu produktów bądź usług.

Dbamy o każdy wizualny aspekt, który może przyczynić się do przekonania klienta, a co za tym idzie - zwiększenia Twoich zysków.
W efekcie: stajesz się właścicielem platformy e-commerce, która jest nowoczesna, estetyczna, a jej wygląd zachęcający.
Zamów darmową wycenę
Sklep Internetowy - Dostarczamy treści, które realizują cele biznesowe

Dostarczamy treści, które realizują cele biznesowe

Planujemy, a następnie wdrażamy wszystkie niezbędne rodzaje tekstów. Dbamy zarówno o sprzedaż - dostarczając skuteczne teksty przekonywujące do zakupu. Rozwiewamy wszelkie wątpliwości, serwując Twoim klientom właściwe informacje o Twoim asortymencie. Nie zapominamy także o pozycjonowaniu - dostarczając sprawdzone treści zoptymalizowane pod kątem SEO.
W efekcie: zyskujesz komfort i spokój, iż zawartość Twojego sklepu internetowego jest przygotowana po to, aby przynosił Ci on realne i długoterminowe, wysokie zyski.
Zamów darmową wycenę
Sklep Internetowy - Dbamy o wszystko, co związane z funkcjonalnością i użytecznością

Dbamy o wszystko, co związane z funkcjonalnością i użytecznością

Pilnujemy, aby korzystanie z Twojego sklepu online było czystą przyjemnością. Właśnie dlatego planujemy jego przyjazną strukturę oraz intuicyjny wygląd. Dodatkowo, dbamy o to, aby działał płynnie i bardzo szybko, zarówno na urządzeniach stacjonarnych, jak i mobilnych.
W efekcie: otrzymujesz e-sklep, który przypadnie do gustu nawet najbardziej wybrednym i wymagającym klientom.
Zamów darmową wycenę

Jak to działa?

Każda współpraca z naszymi klientami podzielona jest na 3 główne kroki:
Strzałka

1. Projekt

Bardzo dokładnie przygotowujemy się do uruchomienia każdej platformy e-commerce. Dlatego, pieczołowicie sprawdzamy założenia, plany, jak i weryfikujemy obecną konkurencję. Dodatkowo, uzupełniamy swoją wiedzę o nowinki z branży.

Następnym krokiem jest już przygotowanie projektu sklepu (w tym jego budowy, wyglądu, a nawet planowanych sekcji i zakładek).

W zależności od początkowych ustaleń, czy sklep ma być zaprojektowany indywidualnie czy na podstawie szablonu, otrzymasz od nas wstępny projekt Twojego nowego e-sklepu, do którego będziesz mógł się odnieść, a nawet zasugerować zmiany lub korekty.
Strzałka

2. Wdrożenie

Kolejny krok skupia się już na samej budowie oraz uruchomieniu sklepu online.

To w nim zajmujemy się kodowaniem, opracowaniem oraz dodaniem treści, a także całą konfiguracją i optymalizacją.

Całość uzupełniamy testami mającymi na celu sprawdzenie serwisu pod kątem występowania ewentualnych błędów.

Ostatecznie, dostaniesz dostęp do gotowego sklepu internetowego, który czeka na publikację.
Strzałka

3. Publikacja

Na końcu zajmujemy się publikacją Twojego sklepu e-commerce w sieci Internet.

Wszystko po to, abyś mógł przyciągnąć klientów i wreszcie rozpocząć swoją sprzedaż 😊!
Zamów wykonanie profesjonalnego sklepu online, dzięki któremu
zaczniesz zarabiać na sprzedaży w Internecie.

Czeka na Ciebie:
Sklep Internetowy - Nowoczesny design - ikona
Nowoczesny design
intuicyjny, atrakcyjny, ale przede wszystkim w pełni użyteczny.
Sklep Internetowy - 100-procentowa funkcjonalność - ikona
100-procentowa funkcjonalność
pozbawiona błędów i niedociągnięć oraz pozwalająca na swobodne korzystanie z całego sklepu.
Sklep Internetowy - Stabilność i bezpieczeństwo - ikona
Stabilność i bezpieczeństwo
dające Ci komfort, że e-sklep nie zawiedzie ani Ciebie, ani tym bardziej Twoich klientów.
Imię i nazwisko
Telefon
Adres email
Strona www
Treść

Sklep internetowy – projekt, wdrożenie, konfiguracja oraz budowa sklepu online typu e-commerce

Branża e-commerce jest obecnie jedną z najszybciej i najprężniej rozwijających się dziedzin. Sprzedaż za pośrednictwem Internetu, z roku na rok generuje coraz większe przychody, tym samym przyczyniając się do wzrostu popularności sklepów internetowych.

Sklep internetowy jest rodzajem strony www, której głównym celem jest oferowanie oraz sprzedaż wybranego asortymentu produktów. Zazwyczaj występuje w nim podział na tzw. kategorie, w ramach których produkty podzielone są np. pod względem tematycznym. Sprzedaż w sklepie online odbywa się za pomocą wyszukiwania odpowiednich produktów, dodawania ich do tzw. koszyka, konfiguracji zamówienia (wybrania sposobu płatności oraz dostawy) oraz jej finalizacji – czyli zapłaty za zakupione towary.

Sukces sklepu internetowego zależy od kilku istotnych czynników, pośród których wymienić należy: jego łatwą obsługę oraz intuicyjność, szybkość działania, responsywność (RWD) oraz odpowiednią promocję.

Sklepy internetowe, podobnie jak zwykłe serwisy www, buduje się w oparciu o konkretne silniki. W tym przypadku zamiast klasycznych CMSów, są to typowe platformy e-commerce. Do najpopularniejszych rozwiązań tego typu zaliczamy chociażby PrestaShop, Shoper czy QuickCart. Przy tworzeniu mniejszych sklepów ze stosunkowo ograniczonym asortymentem doskonałym wyborem może być również tradycyjny Wordpress lub WooCommerce.

Sklep internetowy – od czego zacząć?

Któż z nas by nie chciał móc pracować na własny rachunek i być niezależnym? Jedną z opcji, dających taką możliwość, jest prowadzenie sklepu internetowego. Jak więc zabrać się za tworzenie takiego sklepu w sytuacji, gdy nie mamy o tym zielonego pojęcia?

Pierwszym krokiem powinno być zebranie ofert od firm, które się tym zajmują. Jeżeli ktoś uważa, że nie mając zbytniej wiedzy można postawić sklep internetowy, który w dodatku będzie sprawnie chodził to jest w sporym błędzie. Stworzenie profesjonalnego sklepu wymaga połączenia sił ludzi o różnych specjalizacjach: programistów, grafików, copywriterów, pozycjonerów. O ile trzy pierwsze pozycje nikogo nie dziwią, o tyle obecność pozycjonera może wydać się trochę dziwna. Już spieszymy z wyjaśnieniem. Sklep powinien być dobrze zoptymalizowany pod kątem wyszukiwarek, głównie po to, by nie zachodziła konieczność późniejszego dodatkowego płacenia pozycjonerom za wdrożenie rozwiązań optymalizacyjnych.

Jak więc wybrać odpowiednią firmę? Która z nich będzie najlepsza?

Przede wszystkim nie należy kierować się ceną. Niska cena, wręcz pół-darmowa, może wiązać się z niską jakością wykonanej usługi. Wynika to z faktu, iż firma (o ile prowadzi legalną działalność), stara się przyciągnąć klientów za wszelką cenę, ze względu na fakt, iż nie pozyskują klientów z polecenia.

Warto zawsze prosić o przykłady już stworzonych przez daną firmę sklepów, dzięki czemu wiemy, na ile są zdolni i co będą w stanie nam zaoferować. Dobrze także poszukać opinii o danej firmie w Internecie, jednakże nie może to być czynnik decydujący.

Jeżeli jakieś firmy nam szczególnie odpowiadają to warto usiąść do dalszych rozmów. Na tym etapie trzeba określić funkcjonalność sklepu, co ma istotne znaczenie dla ceny końcowej sklepu. Można oczywiście opierać się o sklepy konkurencyjne, nie ma sensu jednak kopiować ich rozwiązań co do joty, lecz myśleć o takich udogodnieniach, których nie ma konkurencja a mogą w sposób znaczący wpłynąć na zachowanie klientów, prowadzące rzecz jasna do dokonania zakupów.

Funkcjonalność to jednak nie wszystko!

Spora część klientów kupuje „oczami”, dlatego też bardzo ważne jest to, by sklep wyglądał ładnie i estetycznie. Z tym oczywiście powiązana jest także użyteczność. Trzeba więc brać pod uwagę spójną estetykę. Można by rzec, iż dobrze wykonany graficznie sklep „sam sprzedaje”. Klienci lubią widzieć co kupują, dlatego też potrzebny jest dobry opis sprzedawanego produktu. Należy więc dowiedzieć się, czy firma sama stworzy opisy sprzedawanych produktów, czy będzie to na naszej głowie, czy też zostaną skopiowane ze strony producenta. Ta ostatnia opcja powinna dyskwalifikować taką firmę, gdyż tego typu działanie przynosi tylko i wyłącznie negatywne skutki.

Jedną z ostatnich rzeczy, o której warto rozmawiać, jest czas realizacji. W rozważaniach czysto teoretycznych im szybciej sklep będzie wdrożony tym lepiej dla nas, istnieje jednak ryzyko, iż pewne elementy nie będą dokładnie zweryfikowane bądź w pełni ukończone, wobec czego poprawki będą się odbywały już na działającym sklepie.

Jeżeli w którejś ofercie powyższe elementy zostały dobrze dograne i chcemy nawiązać współpracę, pozostaje jedynie podpisanie umowy. Pamiętajmy, że to właśnie umowa najlepiej chroni nasze interesy na wypadek nie wywiązania się ze swoich zobowiązań w wykonaniu firmy.

X
success
Dziękujemy.
Twoja wiadomość została wysłana poprawnie
X
error
Twoja wiadomość nie została wysłana.
Wypełnij pola wymagane..
×

Nasza strona korzysta z plików cookies. Zapewniają one prawidłowe działanie strony, narzędzi społecznościowych, reklamowych i analitycznych. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Ustawienia cookies możesz zmienić w preferencjach swojej przeglądarki internetowej.