Media społecznościowe
mail
telefon
szukaj
w górę
16 lat na rynku !

Referencje

Nasze kompetencje i baza projektów są bardzo obszerne.
Posiadamy ponad 280 stałych Klientów, zrealizowaliśmy przeszło 200 projektów i pozycjonowaliśmy około 250 domen.

WYBRANE REFERENCJE

dominium
Współpracę z MinisterstwoReklamy.pl rozpoczeliśmy w roku 2009 w ramach działań SEO serwisu www.pizzadominium.pl (...) To właśnie skuteczna strategia, nowoczesne rozwiązania oraz zastosowane przez MinistertwoReklamy.pl narzędzia pozwoliły na relatywnie szybkie osiągnięcie i utrzymanie wysokiej pozycji domen w wynikach organicznych wyszukiwarek internetowych. (...) Jesteśmy zadowoleni ze współpracy i z pełną odpowiedzialnością polecamy usługi tej firmy.

Piotr Sadowski - Dział Marketingu Dominium S.A.
cewe
Rekomendujemy firmę MinisterstwoReklamy.pl jako profesjonalnego partnera w zakresie reklamy internetowej. MinisterstwoReklamy.pl świadczy dla nas usługę pozycjonowania stron internetowych. Nasza dotychczasowa współpraca zaowocowała szybkim osiągnięciem zadowalających nas pozycji. Warto zwrócić uwagę na łatwość nawiązywania kontaktu oraz szybkość reakcji pracowników Firmy

Tomasz Cyrek - Specjalista Online Marketing CEWE Color
plotbud
Serdecznie polecamy usługi firmy MinisterstwoReklamy.pl. Owocnie współpracujemy już od dłuższego czasu (...) W każdej chwili możemy liczyć na wszechstronne doradztwo oraz wykonanie innych prac przy modernizacji naszej strony internetowej. Szczególnie jesteśmy zadowoleni z rzetelnego podejścia do współpracy.

Wojciech Pietryga - Płotbud
elem
Pragniemy polecić usługi firmy MinisterstwoReklamy.pl, z którą z zadowoleniem współpracujemy od długiego czasu. MinisterstwoReklamy.pl na najwyższym poziomie świadczy wszelkie usługi związane z reklamą w internecie. (...) Dzięki staraniom członków MinisterstwoReklamy.pl firma naprawdę zaczyna istnieć w Internecie.

Leszek Wodziński - Prezes PH ELEM
altis
Mimo dużej konkurencji w branży, dzięki wysokiemu profesjonalizmowi i zaangażowaniu pracowników Ministerstwa Reklamy, nasza strona zajmuje bardzo wysoką pozycję w wyszukiwarkach internetowych. Z pełnym zaufaniem powierzymy Ministerstwu Reklamy pozycjonowanie naszej strony internetowej w kolejnych latach. Polecamy ich, wszystkim szukającym rzetelnego partnera w tym zakresie.

Marzena Jasińska - Prezes Zarządu ALTIS Sp. z o.o.
Jeżeli chcą Państwo zapoznać się z naszymi referencjami z danej dziedziny, prosimy o kontakt z wyszczególnieniem, jaki dział Państwa interesuje.

ONI TAKŻE NAM ZAUFALI - DOŁĄCZ DO GRONA ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

parcuj.pl
dominium
tesco
grecos
rossmann
cewe
proximus
oksel
invest
intersun
sign poland
debet
płotbud
semag
maxpol
exclusivelashes
cinamoon
Krzysztof Respondek
ZAMÓW BEZPŁATNĄ WYCENĘ
Zadzwoń - bezpłatna infolinia:
Zostaw numer, oddzwonimy
Ankieta
Opowiedz nam o swojej firmie, a my powiemy Ci jakich działań potrzebujesz
WYPEŁNIJ SZYBKĄ ANKIETĘ
Nasz zespół

Skontaktuj się z nami, jesteśmy gotowi do działania!

Wypełnij formularz po prawej stronie, odpowiemy w ciągu 48h.
Możesz też zadzwonić (pon. - pt. 8.00 - 16.00):
Marcel Huniak, Doradca Klienta:
+48 791 493 287
X
success
Dziękujemy.
Twoja wiadomość została wysłana poprawnie
X
error
Twoja wiadomość nie została wysłana.
Wypełnij pola wymagane..
×

Nasza strona korzysta z plików cookies. Zapewniają one prawidłowe działanie strony, narzędzi społecznościowych, reklamowych i analitycznych. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Ustawienia cookies możesz zmienić w preferencjach swojej przeglądarki internetowej.