Media społecznościowe
mail
telefon
szukaj
w górę
16 lat na rynku !

Copywriting Marketingowy

Tworzymy chwytliwe teksty, które zdobywają uwagę Twoich odbiorców.

Przygotowujemy treści mające na celu realizacje Twoich celów biznesowych – budowanie marki, widoczności, zasięgów i sprzedaży.
Zamów darmową wycenę

Dostarczamy:

Copywriting Marketingowy - Naming - ikona

Naming

nazwy dla produktów, usług, kolekcji, programów, a nawet całych firm
Copywriting Marketingowy - Hasła i slogany - ikona

Hasła i slogany

zwroty podkreślające wydźwięk marki
Copywriting Marketingowy - Strategie - ikona

Strategie

kompleksowe plany komunikacji uwzględniające różne kanały integracji z odbiorcami
Copywriting Marketingowy - Przygotowujemy teksty, które realizują Twoje cele biznesowe

Przygotowujemy teksty, które realizują Twoje cele biznesowe

Wiemy, że nie tylko ładna strona www, wyszukana grafika, ani tym bardziej nie kreatywny film video decyduje o pełnym sukcesie Twoich działań.

To właśnie profesjonalne teksty pełnią kluczową rolę w promocji Twojej marki - zarówno, jeśli chodzi o komunikację, budowanie wizerunku i świadomości, pozycjonowanie, jak i samą sprzedaż.

Właśnie dlatego dostarczamy Ci treści, które faktycznie odpowiadają na potrzeby Twojego biznesu i realizują cele, na których najbardziej Ci zależy.
W efekcie: wiesz, że Twoje teksty są nie tylko profesjonalne, ale przede wszystkim robią wyniki.
Zamów darmową wycenę
Copywriting Marketingowy - Tworzymy teksty dopasowane do odpowiednich nośników

Tworzymy teksty dopasowane do odpowiednich nośników

Opracowując nasze treści, bierzemy pod uwagę kanały oraz formy, w jakich będą one przedstawiane przyszłym odbiorcom. Planujemy je tak, aby w 100% pasowały do danego sposobu komunikacji i aby ich wydźwięk był jak najbardziej naturalny.

Przygotowujemy teksty marketingowe na potrzeby serwisów internetowych, stron typu landing page, a także całych sklepów internetowych. Dostarczamy również treści dla blogów, maili i newsletterów, reklam płatnych (Google Ads i Facebook Ads), a także alternatywnych form promocji (np. notyfikacji i powiadomień web push).
W efekcie: otrzymujesz w pełni profesjonalne teksty, które pasują do Twojego biznesu oraz kanałów, które wykorzystujesz do jego promocji.
Zamów darmową wycenę
Copywriting Marketingowy - Opracowujemy treści kreatywne

Opracowujemy treści kreatywne

Zajmujemy się opracowywaniem nieszablonowych koncepcji związanych z nazwami dla produktów, usług, firm, jak i wielu innych. Tworzymy także unikalne hasła oraz slogany reklamowe mające na celu umocnienie wizerunku Twojej firmy.
W efekcie: cieszysz się w 100 procentach unikalnymi treściami, które identyfikują Twoją firmę i pomagają być lepiej zapamiętaną przez Twoich odbiorców.
Zamów darmową wycenę
Copywriting Marketingowy - Bierzemy odpowiedzialność za całość komunikacji Twojej marki

Bierzemy odpowiedzialność za całość komunikacji Twojej marki

Dbamy o każdą treść, którą Twoja firma kieruje do potencjalnych odbiorców. Nadajemy jej odpowiedni ton, pilnujemy spójności oraz konsekwencji, a także zapewniamy pełną klarowność i zrozumienie.

Jednocześnie, dopasowujemy rodzaj tworzonych treści do odpowiednich nośników, za pomocą których dotrą one do Twoich odbiorców.
W efekcie: komunikujesz się ze swoimi odbiorcami zrozumiałym dla nich językiem, który jednoznacznie identyfikują właśnie z Twoją firmą.
Zamów darmową wycenę

Jak to działa?

Każda współpraca z naszymi klientami podzielona jest na 3 główne kroki:
Strzałka

1. Koncepcja

W tym miejscu wnikliwie badamy Twoją firmę, sprawdzamy sposoby komunikacji, a także analizujemy Twoje otoczenie konkurencyjne.

Następnie, wypracowujemy koncepcje kreatywne, które pozwalają w dalszym kroku na tworzenie skutecznych tekstów.

Wynikiem tych działań będzie dla Ciebie spójna strategia komunikacji, którą będziesz mógł zastosować w różnych kanałach.
Strzałka

2. Praca

Wypracowane koncepcje przelewamy na papier, tworząc profesjonalne teksty do wybranych narzędzi oraz kanałów Twojej komunikacji z klientami.

W rezultacie, otrzymasz od nas pełen pakiet treści wraz z rekomendacjami dotyczącymi sposobów oraz miejsc ich użycia.
Strzałka

3. Egzekucja

Następnie dbamy o to, aby każdy tekst, za pomocą którego komunikujesz się z odbiorcami, był zgodny z opracowaną strategią.

Pilnujemy spójności oraz konsekwencji, dzięki którym Twoja marka rośnie w siłę 😊!
Zamów copywriting marketingowy
i ciesz się tekstami, które zapadają w pamięć.

Czeka na Ciebie:
Copywriting Marketingowy - Unikalność i nieszablonowość - ikona
Unikalność i nieszablonowość
czyli cechy, które pozwolą Ci na odróżnienie się od konkurencji.
Copywriting Marketingowy - Konsekwencja i spójność - ikona
Konsekwencja i spójność
dzięki którym teksty jednoznacznie będą kojarzyły się właśnie z Twoją firmą.
Copywriting Marketingowy - Zapamiętywalność - ikona
Zapamiętywalność
dająca Ci pewność, że odbiorcy długo o Tobie nie zapomną 😊.
Imię i nazwisko
Telefon
Adres email
Strona www
Treść

Copywriting marketingowy – teksty kreatywne, teksty SEO oraz inne treści

Copywriting jest prawdziwą sztuką tworzenia treści, których celem jest wywoływanie konkretnych reakcji pośród odbiorców. Zawodowym tworzeniem treści zajmuje się profesjonalny copywriter, a zawód, który on wykonuje można podzielić na kilka podstawowych kategorii.

  • Copywriting kreatywny jest działką skupioną wokół wymyślania oraz opracowywania koncepcji związanych z kampaniami reklamowymi, strategiami promocji i reklamy, jak i chociażby obmyślaniem nazw, haseł czy tzw. claimów.

  • SEO copywriting z kolei polega na pisaniu tekstów przyjaznym wyszukiwarkom internetowym. Ten rodzaj pisania skupia się wokół tzw. SEO copywriterów, którzy dbają zarówno o jakość dostarczanych treści, jak i o to, aby zawierały one odpowiednie natężenie fraz kluczowych.

  • Copywriting sprzedażowy to, jak sama nazwa wskazuje - działania nakierowane na osiąganie konkretnych wyników sprzedażowych. Cechuje się on używaniem tzw. języka korzyści, a czasami także lekkiej nutki perswazji.


Rodzaje copywritingu można wymieniać praktycznie w nieskończoność, jednak pomimo wielu odmian tej profesji, wszystkie łączy jeden cel. Jest to osiąganie konkretnych wyników, którymi mogą być zasięgi, widoczność, kliknięcia, a przede wszystkim generowanie sprzedaży.
X
success
Dziękujemy.
Twoja wiadomość została wysłana poprawnie
X
error
Twoja wiadomość nie została wysłana.
Wypełnij pola wymagane..
×

Nasza strona korzysta z plików cookies. Zapewniają one prawidłowe działanie strony, narzędzi społecznościowych, reklamowych i analitycznych. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Ustawienia cookies możesz zmienić w preferencjach swojej przeglądarki internetowej.