Web Usability (użyteczność serwisu internetowego), strony czy sklepu to zbiór własności decydujących o jakości użytkowej danego serwisu.

Usability to miara wydajności, efektywności i satysfakcji użytkownika z jaką używany jest dany serwis internetowy.

Im łatwiej i szybciej użytkownik zrealizuje swoje cele w danym serwisie internetowym, tym lepiej. Wszystko co nie marnuje ludzkiego czasu, czyli go oszczędza, jest cenne. Ludzie wolą intuicyjne strony internetowe.

Wszelkie działania reklamowe sprowadzają Twojego klienta na stronę internetową, OD TERAZ jego decyzja o zakupie, kontakcie etc. zależy od wrażeń jakich dozna w związku z poruszaniem się po Twojej stronie WWW.

Generalnie im łatwiejsze poruszanie się i dostęp do pełnej informacji, tym większe zadowolenie Klienta, czyli większa szansa na sprzedaż.

Jeżeli dzięki poprawie Usability sklepu, współczynnik konwersji zwiększy się np. z 1% do 2% to oznacza, że sprzedaż dwukrotnie wzrośnie.

Czy zatem warto inwestować w poprawę użyteczności? Oczywiście, bo daje to realne zyski.

Usability - poprawa użyteczności i konwersji stron i sklepów internetowych

Korzyści

Szybkie wyniki.

Łatwość zastosowania.

Znasz mocne i słabe strony swojego serwisu internetowego.

Bardzo dobry stosunek cena / korzyść.

Napisz do nas! Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą, odpowiemy na pytania.

Co otrzymujesz w usłudze

rozwiń +
  • Przeprowadzenie autorskiego testu usability;
  • Raport z testu i uwagi;
  • Wskazówki dotyczące modyfikacji serwisu w celu poprawy użyteczności i konwersji;
  • Wprowadzanie zmian w serwisie ustalane są indywidualnie (może okazać się, że ekonomiczniej będzie zbudować nową stronę).

Współpraca przebiega w następujący sposób

rozwiń +

Po przyjęciu zlecenia przeprowadzamy test, tworzymy raport i po zaksięgowaniu opłaty wysyłamy raport na Twoją skrzynkę mailową.

Następnie, zależnie od wyników, przystępujemy do omówienia dalszych działań poprawiających użyteczność i konwersję Twojego serwisu internetowego.

Google Partner

Google Partner

Jesteśmy nieprzerwanie od 2010 r. Certyfikowanym Partnerem Google - co potwierdza nasze najwyższe kompetencje. Posiadamy wszystkie certyfikaty Google w tym zakresie: Analytics, Tworzenie stron mobilnych, Podstawy reklamy w AdWords, Reklama wideo, Reklama w sieci wyszukiwania, Reklama w sieci reklamowej, Reklama mobilna, Reklama w Zakupach Google.

Google Elevator

Google Partners Elevator

Uczestniczymy w Prestiżowym Programie Google Elevator dla 20 najlepszych Agencji w Polsce, ten fakt potwierdza nasze najwyższe umiejętności w zakresie prowadzenia kampanii reklamowych w Google.

Open Solution

Open Solution

Od 7 lat jesteśmy platynowym partnerem producenta oprogramowania CMS i jednymi z najlepszych specjalistów w zakresie wdrożeń i programowania w Polsce.

Ekomersy

Ekomersy

Nominacja w kategorii: najlepsza agencja oferująca usługi wdrożeniowe.

Automatyczna obsługa płatności

Płatność PayPal w MinisterstwoReklamy.pl Płatność Visa w MinisterstwoReklamy.pl Płatność Alior w MinisterstwoReklamy.pl Płatność BPH w MinisterstwoReklamy.pl Płatność CN w MinisterstwoReklamy.pl Płatność Getin w MinisterstwoReklamy.pl Płatność ING w MinisterstwoReklamy.pl Płatność IPKO w MinisterstwoReklamy.pl Płatność Millenium w MinisterstwoReklamy.pl Płatność przelewem w MinisterstwoReklamy.pl Płatność PKO w MinisterstwoReklamy.pl Płatność Pocztowy w MinisterstwoReklamy.pl Płatność Przelewy w MinisterstwoReklamy.pl Płatność Reifeisen w MinisterstwoReklamy.pl Płatność Transfer w MinisterstwoReklamy.pl
MinisterstwoReklamy.pl

kompleksowe rozwiązania w internecie

Nasza strona korzysta z plików cookies. Zapewniają one prawidłowe działanie strony, narzędzi społecznościowych, reklamowych i analitycznych. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Ustawienia cookies możesz zmienić w preferencjach swojej przeglądarki internetowej.