Marketing w serwisach społecznościowych to najprężniej rozwijająca się gałąź marketingu internetowego zarówno w Polsce, jak i na świecie.

Według opinii specjalistów Facebook to najlepszy serwis do działań reklamowych, liczba jego użytkowników w naszym kraju to już prawie 14 milionów.

Aktywne prowadzenie kont firmowych jest bardzo dobrym sposobem kreowania marki, natomiast rozwijające się możliwości dokładnego targetowania reklam stają się idealnym sposobem docierania do tysięcy klientów.

  • społeczności skutecznie zwiększają wejścia na stronę internetową
  • społeczności to brand - reklamują, kreują i utrwalają markę, pokazują ludzką twarz organizacji jaką jest firma
  • społeczności pośrednio zwiększają sprzedaż

Marka polecana w społeczności cieszy się większym zaufaniem. Ponadto, dzięki społeczności, wielu internautów poznaje produkty i usługi, o których wcześniej nie wiedzieli. Oferta dociera do nich dzięki kreatywnym działaniom. Facebook umożliwia wiele sposobów atrakcyjnego obcowania z potencjalnym klientem.

Marketing w Social Media - Fanpage na Facebooku, Instagramie

Korzyści

Pokazujesz ludzką twarz firmy - w społeczności relacje są mniej formalne, co pozytywnie wpływa na wizerunek firmy.

Osoby lubiące fanpage Twojej firmy to potencjalni klienci.

Wysoko konwersyjne możliwości reklamowe o precyzyjnym docieraniu do klienta.

Napisz do nas! Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą, odpowiemy na pytania.

Co otrzymujesz w usłudze

rozwiń +
  • tworzymy dla Ciebie profesjonalny Fanpage na Facebooku
  • prowadzimy konto umieszczając aktualności, informacje, ciekawostki
  • pozyskujemy lubiących
  • propagujemy informacje o Twojej firmie i ofercie
  • zyskujesz nowych klientów i zarabiasz
Google Partner

Google Partner

Jesteśmy nieprzerwanie od 2010 r. Certyfikowanym Partnerem Google - co potwierdza nasze najwyższe kompetencje. Posiadamy wszystkie certyfikaty Google w tym zakresie: Analytics, Tworzenie stron mobilnych, Podstawy reklamy w AdWords, Reklama wideo, Reklama w sieci wyszukiwania, Reklama w sieci reklamowej, Reklama mobilna, Reklama w Zakupach Google.

Google Elevator

Google Partners Elevator

Uczestniczymy w Prestiżowym Programie Google Elevator dla 20 najlepszych Agencji w Polsce, ten fakt potwierdza nasze najwyższe umiejętności w zakresie prowadzenia kampanii reklamowych w Google.

Open Solution

Open Solution

Od 7 lat jesteśmy platynowym partnerem producenta oprogramowania CMS i jednymi z najlepszych specjalistów w zakresie wdrożeń i programowania w Polsce.

Ekomersy

Ekomersy

Nominacja w kategorii: najlepsza agencja oferująca usługi wdrożeniowe.

Automatyczna obsługa płatności

Płatność PayPal w MinisterstwoReklamy.pl Płatność Visa w MinisterstwoReklamy.pl Płatność Alior w MinisterstwoReklamy.pl Płatność BPH w MinisterstwoReklamy.pl Płatność CN w MinisterstwoReklamy.pl Płatność Getin w MinisterstwoReklamy.pl Płatność ING w MinisterstwoReklamy.pl Płatność IPKO w MinisterstwoReklamy.pl Płatność Millenium w MinisterstwoReklamy.pl Płatność przelewem w MinisterstwoReklamy.pl Płatność PKO w MinisterstwoReklamy.pl Płatność Pocztowy w MinisterstwoReklamy.pl Płatność Przelewy w MinisterstwoReklamy.pl Płatność Reifeisen w MinisterstwoReklamy.pl Płatność Transfer w MinisterstwoReklamy.pl
MinisterstwoReklamy.pl

kompleksowe rozwiązania w internecie

Nasza strona korzysta z plików cookies. Zapewniają one prawidłowe działanie strony, narzędzi społecznościowych, reklamowych i analitycznych. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Ustawienia cookies możesz zmienić w preferencjach swojej przeglądarki internetowej.