Kampanie reklam produktowych Google to nowe możliwości dla sklepów internetowych. Teraz możesz szybko pojawić się na pierwszej stronie Google z graficzną reklamą konkretnych produktów ze swojego sklepu internetowego.

W przypadku kampanii produktowej, proces zakupowy klienta, od wpisania zapytania w wyszukiwarce do strony zakupowej konkretnego produktu, został skrócony do minimum.

Kampanie produktowe w swoim działaniu są podobne do AdWords, wyświetlają się w górnych eksponowanych polach wyników wyszukiwania, a opłaty naliczane są od kliknięć.

Różnice to:

  • forma prezentacji reklam (miniaturki zdjęć produktów);
  • prezentacja ceny;
  • bezpośrednie kierowanie na stronę produktu.
Reklamy produktowe Google - Merchant Center - Tworzenie, optymalizacja

Korzyści

Docierasz z ofertą do bardzo dużej liczby klientów i jesteś dokładnie tam gdzie klienci szukają.

Zwracająca uwagę forma graficzna, mocno zwiększająca sprzedaż.

Duże możliwości przebicia konkurencji.

Bardzo dobry stosunek cena / korzyść.

Napisz do nas! Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą, odpowiemy na pytania.

Co otrzymujesz w usłudze

rozwiń +
  • konsulting, audyt
  • konfigurację kampanii (odpowiednio dla różnych systemów sklepowych)
  • stałą opiekę i optymalizację kampanii
  • 4 razy w miesiącu raport analityczny statystyk ruchu na stronie

Współpraca przebiega w następujący sposób: ustalamy podstawowe informacje odnośnie prowadzenia kampanii, tworzymy konto kampanii, konfigurujemy kampanię reklam produktowych Google, ustawiamy parametry wyświetlania i kosztów. Budżet dostosowujemy do Twoich potrzeb i możliwości. Po wpłaceniu środków na konto kampanii, reklama działa.

Nasza prowizja to 15% od wykorzystanych pieniędzy w danym miesiącu.

Google Partner

Google Partner

Jesteśmy nieprzerwanie od 2010 r. Certyfikowanym Partnerem Google - co potwierdza nasze najwyższe kompetencje. Posiadamy wszystkie certyfikaty Google w tym zakresie: Analytics, Tworzenie stron mobilnych, Podstawy reklamy w AdWords, Reklama wideo, Reklama w sieci wyszukiwania, Reklama w sieci reklamowej, Reklama mobilna, Reklama w Zakupach Google.

Google Elevator

Google Partners Elevator

Uczestniczymy w Prestiżowym Programie Google Elevator dla 20 najlepszych Agencji w Polsce, ten fakt potwierdza nasze najwyższe umiejętności w zakresie prowadzenia kampanii reklamowych w Google.

Open Solution

Open Solution

Od 7 lat jesteśmy platynowym partnerem producenta oprogramowania CMS i jednymi z najlepszych specjalistów w zakresie wdrożeń i programowania w Polsce.

Ekomersy

Ekomersy

Nominacja w kategorii: najlepsza agencja oferująca usługi wdrożeniowe.

Automatyczna obsługa płatności

Płatność PayPal w MinisterstwoReklamy.pl Płatność Visa w MinisterstwoReklamy.pl Płatność Alior w MinisterstwoReklamy.pl Płatność BPH w MinisterstwoReklamy.pl Płatność CN w MinisterstwoReklamy.pl Płatność Getin w MinisterstwoReklamy.pl Płatność ING w MinisterstwoReklamy.pl Płatność IPKO w MinisterstwoReklamy.pl Płatność Millenium w MinisterstwoReklamy.pl Płatność przelewem w MinisterstwoReklamy.pl Płatność PKO w MinisterstwoReklamy.pl Płatność Pocztowy w MinisterstwoReklamy.pl Płatność Przelewy w MinisterstwoReklamy.pl Płatność Reifeisen w MinisterstwoReklamy.pl Płatność Transfer w MinisterstwoReklamy.pl
MinisterstwoReklamy.pl

kompleksowe rozwiązania w internecie

Nasza strona korzysta z plików cookies. Zapewniają one prawidłowe działanie strony, narzędzi społecznościowych, reklamowych i analitycznych. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Ustawienia cookies możesz zmienić w preferencjach swojej przeglądarki internetowej.