Dzięki reklamie graficznej na poczcie Gmail docierasz z przekazem reklamowym do osób potencjalnie nim zainteresowanych. Google potrafi wyświetlać reklamy adekwatne zagadnieniami, tym osobom, u których w korespondencji pojawiają się dane tematy.

W ten sposób jeżeli masz np. sklep z ubrankami dziecięcymi, to Twoja reklama pojawi się osobom, u które na Gmailu pojawiła się tematyka dzieci, ubranek dziecięcych. Reklamy są dwustopniowe, w skrzynce pojawiają się w podobnej formie jak mail i są oznaczone jako reklama, a po kliknięciu/wejściu najczęściej mają formę graficzną. Kreacje graficzne opracowuje się w sposób najlepiej realizujący cel reklamowy kampanii.

Możliwość docierania do precyzyjnego targetu jest bardzo cenna, skuteczność takich form reklamy jest wysoka, dlatego warto z nich korzystać. Szczególnie, iż kosztowy próg wejścia jest do zaakceptowania spokojnie również dla mniejszych biznesów.

Powiedz nam co chcesz sprzedawać i do kogo docierać, a my zajmiemy się resztą.

Korzyści

precyzyjnie docierasz z ofertą do potencjalnych zainteresowanych

kolejne miejsce gdzie zdobywasz klienta

niewielka konkurencja

bardzo dobry stosunek cena / korzyść

napisz do nas wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą, odpowiemy na pytania.

Twoje dane osobowe i adres e-mail nie będą udostępniane żadnym podmiotom trzecim. Pozostawiane dane służą jedynie do przesłania oferty/ kontaktu z Państwem. Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości od MinisterstwoReklamy.pl

Co otrzymujesz w usłudze

rozwiń +
  • konsulting, audyt
  • kreację reklamową i konfigurację kampanii reklamowej na Gmailu
  • przekazanie dostępu do kampanii

Współpraca przebiega w następujący sposób: ustalamy podstawowe informacje odnośnie przygotowania kampanii reklamowej na Gmailu, tworzymy konto kampanii, przygotowujemy kreację reklamową, konfigurujemy kampanię, ustawiamy parametry wyświetlania i kosztów. Budżet dostosowujemy do Twoich potrzeb i możliwości. Po wpłaceniu środków na konto kampanii, reklama działa.

Jesteśmy certyfikowanym Partnerem Google

Google partner
Open Solutions

Jesteśmy platynowym partnerem OpenSolutions

Automatyczna obsługa płatności

Płatność PayPal w MinisterstwoReklamy.pl Płatność Visa w MinisterstwoReklamy.pl Płatność Alior w MinisterstwoReklamy.pl Płatność BPH w MinisterstwoReklamy.pl Płatność CN w MinisterstwoReklamy.pl Płatność Getin w MinisterstwoReklamy.pl Płatność ING w MinisterstwoReklamy.pl Płatność IPKO w MinisterstwoReklamy.pl Płatność Millenium w MinisterstwoReklamy.pl Płatność przelewem w MinisterstwoReklamy.pl Płatność PKO w MinisterstwoReklamy.pl Płatność Pocztowy w MinisterstwoReklamy.pl Płatność Przelewy w MinisterstwoReklamy.pl Płatność Reifeisen w MinisterstwoReklamy.pl Płatność Transfer w MinisterstwoReklamy.pl
MinisterstwoReklamy.pl

kompleksowe rozwiązania w internecie