Dziś firmy coraz silniej konkurują ze sobą o uwagę potencjalnych klientów. Reklama animowana to nowy format promocji w Internecie, który podbija marketingowy rynek

Odbiorcy reklam przywykli do wszechobecnych obrazów i kolorów, więc już jedynie ruch jest tym, co pomaga przyciągnąć ich uwagę.

Bannery Adwords zawierają dynamiczny obraz, dzięki któremu można przekazać znacznie więcej ważnych i ciekawych informacji. W tym celu używamy najnowszej technologii HTML5.

Potencjalni klienci są znudzeni klasyczną formą reklamy.
Ich wzrok skupia się na niej średnio ok. 8 sekund.

Spraw, by Twój przyszły klient „zawiesił oko” na znacznie dłużej.
Zaskocz odbiorców unikatowym przekazem skorzystania z Twojej oferty.

Jeśli Twoja firma wykorzysta siłę reklamy HTML5, będzie znacznie lepiej postrzegana na tle innych przedsiębiorstw, które bazują jedynie na statycznych formatach reklam.

Banner dynamiczny to świetny pomysł na uzupełnienie dotychczasowych sposobów promocji Twojej firmy w Internecie. 

 

Korzyści

W atrakcyjny sposób prezentuje ofertę Twojej firmy.

Łączy istotne treści z dynamicznym obrazem.

Efektywnie przykuwa uwagę odbiorcy.

Zapada w pamięci klienta na dłużej.

Łatwiej zachęca do interakcji, konwersji.

Napisz do nas! Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą, odpowiemy na pytania.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od MinisterstwoReklamy.pl Sp. z o. o.. Zgoda jest dobrowolna. Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie. Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych. Administratorem jest MinisterswoReklamy.pl Sp. z o. o. Administrator przetwarza dane zgodnie z Polityką Prywatności.

Google Partner

Google Partner

Jesteśmy nieprzerwanie od 2010 r. Certyfikowanym Partnerem Google - co potwierdza nasze najwyższe kompetencje. Posiadamy wszystkie certyfikaty Google w tym zakresie: Analytics, Tworzenie stron mobilnych, Podstawy reklamy w AdWords, Reklama wideo, Reklama w sieci wyszukiwania, Reklama w sieci reklamowej, Reklama mobilna, Reklama w Zakupach Google.

Google Elevator

Google Partners Elevator

Uczestniczymy w Prestiżowym Programie Google Elevator dla 20 najlepszych Agencji w Polsce, ten fakt potwierdza nasze najwyższe umiejętności w zakresie prowadzenia kampanii reklamowych w Google.

Open Solution

Open Solution

Od 7 lat jesteśmy platynowym partnerem producenta oprogramowania CMS i jednymi z najlepszych specjalistów w zakresie wdrożeń i programowania w Polsce.

Ekomersy

Ekomersy

Nominacja w kategorii: najlepsza agencja oferująca usługi wdrożeniowe.

Automatyczna obsługa płatności

Płatność PayPal w MinisterstwoReklamy.pl Płatność Visa w MinisterstwoReklamy.pl Płatność Alior w MinisterstwoReklamy.pl Płatność BPH w MinisterstwoReklamy.pl Płatność CN w MinisterstwoReklamy.pl Płatność Getin w MinisterstwoReklamy.pl Płatność ING w MinisterstwoReklamy.pl Płatność IPKO w MinisterstwoReklamy.pl Płatność Millenium w MinisterstwoReklamy.pl Płatność przelewem w MinisterstwoReklamy.pl Płatność PKO w MinisterstwoReklamy.pl Płatność Pocztowy w MinisterstwoReklamy.pl Płatność Przelewy w MinisterstwoReklamy.pl Płatność Reifeisen w MinisterstwoReklamy.pl Płatność Transfer w MinisterstwoReklamy.pl
MinisterstwoReklamy.pl

kompleksowe rozwiązania w internecie

Nasza strona korzysta z plików cookies. Zapewniają one prawidłowe działanie strony, narzędzi społecznościowych, reklamowych i analitycznych. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Ustawienia cookies możesz zmienić w preferencjach swojej przeglądarki internetowej.