Dziś firmy coraz silniej konkurują ze sobą o uwagę potencjalnych klientów. Reklama animowana to nowy format promocji w Internecie, który podbija marketingowy rynek

Odbiorcy reklam przywykli do wszechobecnych obrazów i kolorów, więc już jedynie ruch jest tym, co pomaga przyciągnąć ich uwagę.

Bannery Adwords zawierają dynamiczny obraz, dzięki któremu można przekazać znacznie więcej ważnych i ciekawych informacji. W tym celu używamy najnowszej technologii HTML5.

Potencjalni klienci są znudzeni klasyczną formą reklamy.
Ich wzrok skupia się na niej średnio ok. 8 sekund.

Spraw, by Twój przyszły klient „zawiesił oko” na znacznie dłużej.
Zaskocz odbiorców unikatowym przekazem skorzystania z Twojej oferty.

Jeśli Twoja firma wykorzysta siłę reklamy HTML5, będzie znacznie lepiej postrzegana na tle innych przedsiębiorstw, które bazują jedynie na statycznych formatach reklam.

Banner dynamiczny to świetny pomysł na uzupełnienie dotychczasowych sposobów promocji Twojej firmy w Internecie. 

 

Korzyści

w atrakcyjny sposób prezentuje ofertę Twojej firmy

łączy istotne treści z dynamicznym obrazem

efektywnie przykuwa uwagę odbiorcy

zapada w pamięci klienta na dłużej

łatwiej zachęca do interakcji, konwersji

napisz do nas wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą, odpowiemy na pytania.

Twoje dane osobowe i adres e-mail nie będą udostępniane żadnym podmiotom trzecim. Pozostawiane dane służą jedynie do przesłania oferty/ kontaktu z Państwem. Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości od MinisterstwoReklamy.pl

Google Partner

Google Partner

Jesteśmy nieprzerwanie od 2010 r. Certyfikowanym Partnerem Google - co potwierdza nasze najwyższe kompetencje. Posiadamy wszystkie certyfikaty Google w tym zakresie: Analytics, Tworzenie stron mobilnych, Podstawy reklamy w AdWords, Reklama wideo, Reklama w sieci wyszukiwania, Reklama w sieci reklamowej, Reklama mobilna, Reklama w Zakupach Google.

Google Elevator

Google Partners Elevator

Uczestniczymy w Prestiżowym Programie Google Elevator dla 20 najlepszych Agencji w Polsce, ten fakt potwierdza nasze najwyższe umiejętności w zakresie prowadzenia kampanii reklamowych w Google.

Open Solution

Open Solution

Od 7 lat jesteśmy platynowym partnerem producenta oprogramowania CMS i jednymi z najlepszych specjalistów w zakresie wdrożeń i programowania w Polsce.

Ekomersy

Ekomersy

Nominacja w kategorii: najlepsza agencja oferująca usługi wdrożeniowe.

Automatyczna obsługa płatności

Płatność PayPal w MinisterstwoReklamy.pl Płatność Visa w MinisterstwoReklamy.pl Płatność Alior w MinisterstwoReklamy.pl Płatność BPH w MinisterstwoReklamy.pl Płatność CN w MinisterstwoReklamy.pl Płatność Getin w MinisterstwoReklamy.pl Płatność ING w MinisterstwoReklamy.pl Płatność IPKO w MinisterstwoReklamy.pl Płatność Millenium w MinisterstwoReklamy.pl Płatność przelewem w MinisterstwoReklamy.pl Płatność PKO w MinisterstwoReklamy.pl Płatność Pocztowy w MinisterstwoReklamy.pl Płatność Przelewy w MinisterstwoReklamy.pl Płatność Reifeisen w MinisterstwoReklamy.pl Płatność Transfer w MinisterstwoReklamy.pl
MinisterstwoReklamy.pl

kompleksowe rozwiązania w internecie