Reklama banerowa graficzna w systemie Google nie jest adresowana do masy użytkowników na wielkich portalach, ale dokładnie kierowana na strony powiązane tematycznie z przedmiotem Twojej działalności.

W ten sposób przekaz trafia bezpośrednio do tysięcy Twoich potencjalnych klientów, dzięki czemu efekt ich oddziaływania jest o wiele większy niż myślisz.

  • reklama precyzyjnie dociera do potencjalnie zainteresowanego klienta
  • kontrola budżetu (np. ustalenie maksymalnej kwoty dziennej, miesięcznej itp.)
  • płatność za konkretne efekty (np. płatność za kliknięcia w reklamę)
  • elastyczny czas emisji reklamy (możliwość ustawienia konkretnych godzin, dni, okresu przedświątecznego itp.)
Kampanie i reklamy banerowe

Korzyści

Docierasz dokładnie do ludzi potencjalnie zainteresowanych danym produktem, usługą.

Dobry przekład wejść na kupno.

Dzięki naszej wiedzy w prowadzeniu kampanii oszczędzasz swój czas i pieniądze.

Napisz do nas! Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą, odpowiemy na pytania.

Co otrzymujesz w usłudze

rozwiń +
  • konsulting, audyt
  • optymalizację kampanii,
  • projekt graficzny reklam, płatne dodatkowo
  • stałą opiekę i optymalizację kampanii
  • 4 razy w miesiącu raport analityczny statystyk ruchu na stronie

Współpraca przebiega w następujący sposób: ustalamy podstawowe informacje odnośnie prowadzenia kampanii, tworzymy konto kampanii i tworzymy komplet banerów reklamowych lub wykorzystujemy nadesłane przez Ciebie banery, ustawiamy parametry wyświetlania i kosztów, budżet dostosowujemy do Twoich potrzeb i możliwości, po wpłaceniu środków na konto kampanii reklama działa. Nasza prowizja to 17% od wykorzystanych pieniędzy w danym miesiącu.

Google Partner

Google Partner

Jesteśmy nieprzerwanie od 2010 r. Certyfikowanym Partnerem Google - co potwierdza nasze najwyższe kompetencje. Posiadamy wszystkie certyfikaty Google w tym zakresie: Analytics, Tworzenie stron mobilnych, Podstawy reklamy w AdWords, Reklama wideo, Reklama w sieci wyszukiwania, Reklama w sieci reklamowej, Reklama mobilna, Reklama w Zakupach Google.

Google Elevator

Google Partners Elevator

Uczestniczymy w Prestiżowym Programie Google Elevator dla 20 najlepszych Agencji w Polsce, ten fakt potwierdza nasze najwyższe umiejętności w zakresie prowadzenia kampanii reklamowych w Google.

Open Solution

Open Solution

Od 7 lat jesteśmy platynowym partnerem producenta oprogramowania CMS i jednymi z najlepszych specjalistów w zakresie wdrożeń i programowania w Polsce.

Ekomersy

Ekomersy

Nominacja w kategorii: najlepsza agencja oferująca usługi wdrożeniowe.

Automatyczna obsługa płatności

Płatność PayPal w MinisterstwoReklamy.pl Płatność Visa w MinisterstwoReklamy.pl Płatność Alior w MinisterstwoReklamy.pl Płatność BPH w MinisterstwoReklamy.pl Płatność CN w MinisterstwoReklamy.pl Płatność Getin w MinisterstwoReklamy.pl Płatność ING w MinisterstwoReklamy.pl Płatność IPKO w MinisterstwoReklamy.pl Płatność Millenium w MinisterstwoReklamy.pl Płatność przelewem w MinisterstwoReklamy.pl Płatność PKO w MinisterstwoReklamy.pl Płatność Pocztowy w MinisterstwoReklamy.pl Płatność Przelewy w MinisterstwoReklamy.pl Płatność Reifeisen w MinisterstwoReklamy.pl Płatność Transfer w MinisterstwoReklamy.pl
MinisterstwoReklamy.pl

kompleksowe rozwiązania w internecie

Nasza strona korzysta z plików cookies. Zapewniają one prawidłowe działanie strony, narzędzi społecznościowych, reklamowych i analitycznych. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Ustawienia cookies możesz zmienić w preferencjach swojej przeglądarki internetowej.