Słyszałeś o przypadkach, gdy np. sklep internetowy był dobrze spozycjonowany, miał ciekawą ofertę i elegancką oprawę graficzną, a mimo to produkty tam oferowane nie cieszyły się zbyt dużą sprzedażą?

Taki serwis miał po prostu problemy z konwersją, czyli przełożeniem wejść potencjalnych klientów na ich faktyczną akcję (zakup, telefon, wysłanie zapytania).

Strony internetowe, a szczególnie sklepy, tworzone są przede wszystkim po to, aby zarabiać. Zadbaj więc o to - w pełni wykorzystuj ich potencjał i zarabiaj coraz więcej.

Korzyści

zwiększenie konwersji o ok. 30-40%

przebudowa części serwisu bez konieczności zmiany całego sklepu

jednorazowa opłata a profity na zawsze

napisz do nas wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą, odpowiemy na pytania.

Twoje dane osobowe i adres e-mail nie będą udostępniane żadnym podmiotom trzecim. Pozostawiane dane służą jedynie do przesłania oferty/ kontaktu z Państwem. Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości od MinisterstwoReklamy.pl

Co otrzymujesz w usłudze

rozwiń +

W ramach usługi poprawy konwersji dokładnie badamy serwis pod względem poprawnego działania wszystkich elementów, ze szczególną uwagą na działanie etapów procesu zakupowego w sklepach internetowych. Następnie ulepszamy i opracowujemy nowe elementy służące poprawie konwersji, czyli zachęcenia lub ułatwienia działania potencjalnym klientom.

Przedstawiamy Ci projekt zmian, nową szatę graficzną sklepu i po akceptacji Twój serwis jest gotowy do należytej obsługi klientów. Możesz skontaktować się z nami w każdej chwili, znajdziemy najlepsze rozwiązania dla Twojego biznesu.

Jesteśmy certyfikowanym Partnerem Google

Google partner
Open Solutions

Jesteśmy platynowym partnerem OpenSolutions

Automatyczna obsługa płatności

Płatność PayPal w MinisterstwoReklamy.pl Płatność Visa w MinisterstwoReklamy.pl Płatność Alior w MinisterstwoReklamy.pl Płatność BPH w MinisterstwoReklamy.pl Płatność CN w MinisterstwoReklamy.pl Płatność Getin w MinisterstwoReklamy.pl Płatność ING w MinisterstwoReklamy.pl Płatność IPKO w MinisterstwoReklamy.pl Płatność Millenium w MinisterstwoReklamy.pl Płatność przelewem w MinisterstwoReklamy.pl Płatność PKO w MinisterstwoReklamy.pl Płatność Pocztowy w MinisterstwoReklamy.pl Płatność Przelewy w MinisterstwoReklamy.pl Płatność Reifeisen w MinisterstwoReklamy.pl Płatność Transfer w MinisterstwoReklamy.pl
MinisterstwoReklamy.pl

kompleksowe rozwiązania w internecie