Słyszałeś o przypadkach, gdy np. sklep internetowy był dobrze wypozycjonowany, miał ciekawą ofertę i elegancką oprawę graficzną, a mimo to produkty tam oferowane nie cieszyły się zbyt dużą sprzedażą?

Taki serwis miał po prostu problemy z konwersją, czyli przełożeniem wejść potencjalnych klientów na ich faktyczną akcję (zakup, telefon, wysłanie zapytania).

Strony internetowe, a szczególnie sklepy, tworzone są przede wszystkim po to, aby zarabiać. Zadbaj więc o to - w pełni wykorzystuj ich potencjał i zarabiaj coraz więcej.

Poprawa konwersji sklepów internetowych

Korzyści

Zwiększenie konwersji o ok. 30-40%.

Przebudowa części serwisu bez konieczności zmiany całego sklepu.

Jednorazowa opłata a profity na zawsze.

Napisz do nas! Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą, odpowiemy na pytania.

Co otrzymujesz w usłudze

rozwiń +

W ramach usługi poprawy konwersji dokładnie badamy serwis pod względem poprawnego działania wszystkich elementów, ze szczególną uwagą na działanie etapów procesu zakupowego w sklepach internetowych. Następnie ulepszamy i opracowujemy nowe elementy służące poprawie konwersji, czyli zachęcenia lub ułatwienia działania potencjalnym klientom.

Przedstawiamy Ci projekt zmian, nową szatę graficzną sklepu i po akceptacji Twój serwis jest gotowy do należytej obsługi klientów. Możesz skontaktować się z nami w każdej chwili, znajdziemy najlepsze rozwiązania dla Twojego biznesu.

Google Partner

Google Partner

Jesteśmy nieprzerwanie od 2010 r. Certyfikowanym Partnerem Google - co potwierdza nasze najwyższe kompetencje. Posiadamy wszystkie certyfikaty Google w tym zakresie: Analytics, Tworzenie stron mobilnych, Podstawy reklamy w AdWords, Reklama wideo, Reklama w sieci wyszukiwania, Reklama w sieci reklamowej, Reklama mobilna, Reklama w Zakupach Google.

Google Elevator

Google Partners Elevator

Uczestniczymy w Prestiżowym Programie Google Elevator dla 20 najlepszych Agencji w Polsce, ten fakt potwierdza nasze najwyższe umiejętności w zakresie prowadzenia kampanii reklamowych w Google.

Open Solution

Open Solution

Od 7 lat jesteśmy platynowym partnerem producenta oprogramowania CMS i jednymi z najlepszych specjalistów w zakresie wdrożeń i programowania w Polsce.

Ekomersy

Ekomersy

Nominacja w kategorii: najlepsza agencja oferująca usługi wdrożeniowe.

Automatyczna obsługa płatności

Płatność PayPal w MinisterstwoReklamy.pl Płatność Visa w MinisterstwoReklamy.pl Płatność Alior w MinisterstwoReklamy.pl Płatność BPH w MinisterstwoReklamy.pl Płatność CN w MinisterstwoReklamy.pl Płatność Getin w MinisterstwoReklamy.pl Płatność ING w MinisterstwoReklamy.pl Płatność IPKO w MinisterstwoReklamy.pl Płatność Millenium w MinisterstwoReklamy.pl Płatność przelewem w MinisterstwoReklamy.pl Płatność PKO w MinisterstwoReklamy.pl Płatność Pocztowy w MinisterstwoReklamy.pl Płatność Przelewy w MinisterstwoReklamy.pl Płatność Reifeisen w MinisterstwoReklamy.pl Płatność Transfer w MinisterstwoReklamy.pl
MinisterstwoReklamy.pl

kompleksowe rozwiązania w internecie

Nasza strona korzysta z plików cookies. Zapewniają one prawidłowe działanie strony, narzędzi społecznościowych, reklamowych i analitycznych. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Ustawienia cookies możesz zmienić w preferencjach swojej przeglądarki internetowej.