Plan, nawet najprostszy, zawsze pozwala osiągać lepsze rezultaty.

Czy masz plan marketingowy dla swojej firmy? Plan działań reklamowych w Internecie?

Zajmujemy się kreacją wizerunku firm w Internecie i poza nim. Planujemy i realizujemy działania rozwijające Twój biznes. Począwszy od dobrego logo, nazwy, przez profesjonalną stronę internetową, po konkretne usystematyzowane formy reklamy.

Szczególnie określenie i skoordynowanie odpowiedniej drogi zaistnienia w Internecie jest ważne dla każdej firmy.

Mamy duże doświadczenie i dobrze znamy charakter poszczególnych działań reklamowych.

W Internecie mamy do dyspozycji niezliczone możliwości dopasowania strategii do sytuacji Twojej firmy i tego co chcesz osiągnąć.

W Planie marketingowym pokażemy Ci środki i drogę do osiągnięcia wyższych efektów biznesowych.

Korzyści

Oszczędzasz czas

Nie celujesz kulą w płot - inwestujesz w rozwiązania przynoszące efekty

Masz jasność sytuacji

napisz do nas wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą, odpowiemy na pytania.

Twoje dane osobowe i adres e-mail nie będą udostępniane żadnym podmiotom trzecim. Pozostawiane dane służą jedynie do przesłania oferty/ kontaktu z Państwem. Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości od MinisterstwoReklamy.pl

Jak działamy

rozwiń +
  • Analizujemy obecną sytuację, wyznaczamy cele,
  • Określamy środki do osiągania celów,
  • Układamy plan działań,
  • Realizujemy,
  • Sprawdzamy.

Nasze narzędzia i oprogramowanie

rozwiń +

Narzędzie do monitorowania internetu i mediów społecznościowych.

Google Partner

Google Partner

Jesteśmy nieprzerwanie od 2010 r. Certyfikowanym Partnerem Google - co potwierdza nasze najwyższe kompetencje. Posiadamy wszystkie certyfikaty Google w tym zakresie: Analytics, Tworzenie stron mobilnych, Podstawy reklamy w AdWords, Reklama wideo, Reklama w sieci wyszukiwania, Reklama w sieci reklamowej, Reklama mobilna, Reklama w Zakupach Google.

Google Elevator

Google Partners Elevator

Uczestniczymy w Prestiżowym Programie Google Elevator dla 20 najlepszych Agencji w Polsce, ten fakt potwierdza nasze najwyższe umiejętności w zakresie prowadzenia kampanii reklamowych w Google.

Open Solution

Open Solution

Od 7 lat jesteśmy platynowym partnerem producenta oprogramowania CMS i jednymi z najlepszych specjalistów w zakresie wdrożeń i programowania w Polsce.

Ekomersy

Ekomersy

Nominacja w kategorii: najlepsza agencja oferująca usługi wdrożeniowe.

Automatyczna obsługa płatności

Płatność PayPal w MinisterstwoReklamy.pl Płatność Visa w MinisterstwoReklamy.pl Płatność Alior w MinisterstwoReklamy.pl Płatność BPH w MinisterstwoReklamy.pl Płatność CN w MinisterstwoReklamy.pl Płatność Getin w MinisterstwoReklamy.pl Płatność ING w MinisterstwoReklamy.pl Płatność IPKO w MinisterstwoReklamy.pl Płatność Millenium w MinisterstwoReklamy.pl Płatność przelewem w MinisterstwoReklamy.pl Płatność PKO w MinisterstwoReklamy.pl Płatność Pocztowy w MinisterstwoReklamy.pl Płatność Przelewy w MinisterstwoReklamy.pl Płatność Reifeisen w MinisterstwoReklamy.pl Płatność Transfer w MinisterstwoReklamy.pl
MinisterstwoReklamy.pl

kompleksowe rozwiązania w internecie