SEO (Search Engine Optimization) to optymalizacja strony dla wyszukiwarek internetowych

Dobra optymalizacja strony internetowej jest podstawą pozycjonowania, czyli osiągania wysokich pozycji w wyszukiwarce Google.

Optymalizację serwisu internetowego można podzielić na warstwę techniczną i kontentową.

Do optymalizacji technicznej zaliczamy wszystkie i szeroko pojęte działania mające na celu poprawę KODU strony (silnika). To obszerne zagadnienia, zależne od rodzaju serwisu internetowego, systemu na którym działa, struktury budowy, itd. Parametry techniczne jakie są brane pod ocenę przez Google i jakie należy optymalizować to np. poprawność i przejrzystość kodu, eliminacja błędów, szybkość działania, łatwość i umożliwienie penetracji robotów w celu indeksacji zawartości serwisu, odpowiednie linkowanie, nazewnictwo, opisy sekcji, itd.

Na optymalizację kontentową składają się działania poprawiające zawartość merytoryczną serwisu internetowego. Od najbardziej podstawowych czynności, czyli zwiększenia objętości treści, przez modernizację treści, po stałą pracę nad kontentem, łącznie z grafikami, tekstami, etc. Im bogatszy, bardziej interesujący i jakościowy kontent tym serwis internetowy, można powiedzieć, jest lepiej zoptymalizowany. Oczywiście nie należy rozumieć sprawy liniowo, lanie wody i mega ilości tekstu też nie są rozwiązaniem.

Optymalizacja serwisu internetowego w praktyce skupia się najczęściej na warstwie technicznej, to tutaj zadziałać muszą doświadczeni specjaliści. Z zawartością merytoryczną można radzić sobie po prostu poświęcając czas na tworzenie jakościowej zawartości strony internetowej.

Optymalizacja pod kątem SEO stron i sklepów WWW

Korzyści

Osiągasz wysokie pozycje w Google na wiele zapytań nawet bez pozycjonowania.

Masz świetnie przygotowaną stronę do dalszego pozycjonowania na zapytania konkurencyjne.

Pokaźnie wzrasta ruch na stronie.

Napisz do nas! Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą, odpowiemy na pytania.

Warto wiedzieć o optymalizacji SEO

rozwiń +
  • Dobra optymalizacja to podstawa widoczności w Google
  • Optymalizacja techniczna zależy od systemu na jakim zrobiona jest Twoja strona
  • Na optymalizację kontentową Sam masz wpływ, zawartość wysokiej jakości = dobra optymalizacja kontentowa
  • Zdarza się, że należy zbudować nową stronę na lepszym/nowym systemie, aby wykonać odpowiednio dobrą optymalizację!

Optymalizacja, zasady współpracy

rozwiń +

Optymalizacja jako usługa najczęściej sprowadza się do wykonania określonych jednorazowych prac. Choć w szerszym rozumieniu „obsługi SEO” może przybierać formy prac okresowych.

  • Zaczynamy od określenia celów biznesowych danego serwisu internetowego,
  • Sprawdzamy możliwości optymalizacji na jakie pozwala budowa serwisu, (konieczne dostępy)
  • Określamy zakres optymalizacji, technicznej i kontentowej,
  • Spisujemy adekwatną umowę,
  • Wykonujemy pracę i uzyskujemy zapłatę.

Nasze narzędzia i oprogramowanie

rozwiń +

Copyscape to program do sprawdzania plagiatu. Oprogramowanie pozwala wykrywać duplikaty treści i sprawdzać, czy artykuły są oryginalne.

Program do analiza witryny - zduplikowana zawartość, uszkodzone linki, wewnętrzny ranking stron, przekierowania itp. Tworzy także mapę witryny XML.

Panel kontrolny pozwalający zarządzać optymalizacją witryn pod kątem wyszukiwarek interntowych.

Google Partner

Google Partner

Jesteśmy nieprzerwanie od 2010 r. Certyfikowanym Partnerem Google - co potwierdza nasze najwyższe kompetencje. Posiadamy wszystkie certyfikaty Google w tym zakresie: Analytics, Tworzenie stron mobilnych, Podstawy reklamy w AdWords, Reklama wideo, Reklama w sieci wyszukiwania, Reklama w sieci reklamowej, Reklama mobilna, Reklama w Zakupach Google.

Google Elevator

Google Partners Elevator

Uczestniczymy w Prestiżowym Programie Google Elevator dla 20 najlepszych Agencji w Polsce, ten fakt potwierdza nasze najwyższe umiejętności w zakresie prowadzenia kampanii reklamowych w Google.

Open Solution

Open Solution

Od 7 lat jesteśmy platynowym partnerem producenta oprogramowania CMS i jednymi z najlepszych specjalistów w zakresie wdrożeń i programowania w Polsce.

Ekomersy

Ekomersy

Nominacja w kategorii: najlepsza agencja oferująca usługi wdrożeniowe.

Automatyczna obsługa płatności

Płatność PayPal w MinisterstwoReklamy.pl Płatność Visa w MinisterstwoReklamy.pl Płatność Alior w MinisterstwoReklamy.pl Płatność BPH w MinisterstwoReklamy.pl Płatność CN w MinisterstwoReklamy.pl Płatność Getin w MinisterstwoReklamy.pl Płatność ING w MinisterstwoReklamy.pl Płatność IPKO w MinisterstwoReklamy.pl Płatność Millenium w MinisterstwoReklamy.pl Płatność przelewem w MinisterstwoReklamy.pl Płatność PKO w MinisterstwoReklamy.pl Płatność Pocztowy w MinisterstwoReklamy.pl Płatność Przelewy w MinisterstwoReklamy.pl Płatność Reifeisen w MinisterstwoReklamy.pl Płatność Transfer w MinisterstwoReklamy.pl
MinisterstwoReklamy.pl

kompleksowe rozwiązania w internecie

Nasza strona korzysta z plików cookies. Zapewniają one prawidłowe działanie strony, narzędzi społecznościowych, reklamowych i analitycznych. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Ustawienia cookies możesz zmienić w preferencjach swojej przeglądarki internetowej.