Media społecznościowe
mail
telefon
szukaj
w górę
16 lat na rynku !

Opieka nad stroną

Opiekujemy się serwisami www.

Redagujemy teksty i zajmujemy się ich publikacją, dbamy o regularne aktualizacje zawartości serwisu (w tym tekstów i grafik) oraz bieżący rozwój stron.
Zamów darmową wycenę

Zapewniamy:

Opieka nad stroną - Rozwój treści - ikona

Rozwój treści

teksty, grafiki, artykuły, sekcje, zakładki i podstrony
Opieka nad stroną - Nowe funkcjonalności - ikona

Nowe funkcjonalności

programy, narzędzia i opcje sprawiające, że Twoja strona jest jeszcze bardziej użyteczna
Opieka nad stroną - Profesjonalne wsparcie - ikona

Profesjonalne wsparcie

pomoc, doradztwo i konsultacje dążące do jak najlepszego wykorzystania potencjału Twojego serwisu
Opieka nad stroną - Roztaczamy pełen nadzór nad treścią w postaci tekstów

Roztaczamy pełen nadzór nad treścią w postaci tekstów

Zajmujemy się wszystkim, czego wymaga profesjonalne zarządzanie stronami internetowymi.

Przygotowujemy teksty na potrzeby nowych podstron oraz zakładek, jak i z powodzeniem przyjmujemy na siebie obowiązek dostarczania wartościowych artykułów.

Opracowujemy tematy, podejmujemy się redakcji, a następnie planujemy publikację. Wszystko w zgodzie z Twoimi celami biznesowymi, zasadami UX copywritingu, a także w celu lepszego pozycjonowania Twojej witryny.
W efekcie: nie martwisz się niczym, co związane z contentem na Twojej stronie internetowej. Po prostu czekasz i obserwujesz, jak Twój serwis się rozwija i przynosi Ci coraz większe zyski 😊.
Zamów darmową wycenę
Opieka nad stroną - Projektujemy, tworzymy i dostarczamy wszelkie potrzebne grafiki

Projektujemy, tworzymy i dostarczamy wszelkie potrzebne grafiki

Nieodzownym elementem każdej strony www są także grafiki: w formie zdjęć, infografik, ikon i wielu innych.

Dbamy również o ten aspekt opieki nad Twoim serwisem internetowym, zapewniając Ci pełną obsługę graficzną na potrzeby nowo powstających banerów, podstron, jak i wpisów blogowych.

Tworzymy grafiki od podstaw, jak i chętnie pracujemy nad tymi, które nam dostarczasz.
W efekcie: wiesz, że Twoja strona jest regularnie wzbogacana o wartościowe, atrakcyjne oraz spójne grafiki - odpowiadające za wspieranie promocji całej Twojej marki.
Zamów darmową wycenę
Opieka nad stroną - Rozwijamy Twój serwis o nowe funkcjonalności

Rozwijamy Twój serwis o nowe funkcjonalności

Na Twoje życzenie dostarczamy nowe rozwiązania, mające na celu usprawnienie działania strony, jak i wzbogacenie jej o nowe opcje.

Zajmujemy się zarówno sprawami technicznymi - mającymi na względzie chociażby dodanie elementów wykorzystywanych przez Twoich pracowników. Z powodzeniem realizujemy także wdrożenia, których zadaniem jest ułatwienie korzystania z serwisu samym użytkownikom.
W efekcie: masz pewność, że Twoja strona jest nowoczesna, a oferowane przez nią funkcjonalności realizują Twoje cele biznesowe.
Zamów darmową wycenę
Opieka nad stroną - Dzielimy się swoją wiedzą oraz wspieramy regularnymi konsultacjami

Dzielimy się swoją wiedzą oraz wspieramy regularnymi konsultacjami

Poza kompleksową obsługą Twojej strony, zapewniamy Ci również bieżące wsparcie merytoryczne - przyjmujące postać wskazówek i konsultacji.

Wyszukujemy nowych, sprawdzonych sposobów rozwoju Twojej firmy, a także doradzamy, w jaki sposób można ulepszyć dotychczasowe działania.

Dostarczamy wiedzę w postaci raportów i analiz, merytorycznych artykułów oraz tak po prostu - rozmów telefonicznych i maili.
W efekcie: zyskujesz dostęp do zweryfikowanych informacji, które z powodzeniem możesz wykorzystać w celu rozwijania swojego biznesu.
Zamów darmową wycenę

Jak to działa?

Każda współpraca z naszymi klientami podzielona jest na 3 główne kroki:
Strzałka

1. Analiza

Czekamy aż skontaktujesz się z nami. Następnie, w tym miejscu dokonujemy dokładnej weryfikacji Twoich potrzeb. Sprawdzamy, jak wygląda Twój serwis, w jakich obszarach jego prowadzenia potrzebujesz pomocy, a także jakie masz plany dotyczące jego dalszego rozwoju.
Strzałka

2. Wycena

Po poznaniu wszystkich kluczowych elementów oraz połączeniu ich z Twoimi wymaganiami – przygotowujemy konkretny plan działania oraz szczegółową wycenę.
Strzałka

3. Opieka

Zaczynamy długą i owocną współpracę, dzięki której obie strony są wygrane.

My – realizujemy świetny projekt, z którego jesteśmy dumni.

Ty – wiesz, że Twoja strona ma doskonałą opiekę i rozwija się w ściśle określonym kierunku.
Zamów opiekę nad Twoją stroną internetową
i zyskaj pewność, że jest w dobrych rękach.

Czeka na Ciebie:
Opieka nad stroną - Fachowość - ikona
Fachowość
wszelkie prace wykonane profesjonalnie i z należytą dokładnością.
Opieka nad stroną - Terminowość - ikona
Terminowość
dzięki której każde z zadań zostanie zawsze wykonane na czas.
Opieka nad stroną - Elastyczność - ikona
Elastyczność
dająca Ci komfort, że efekt będzie taki, jakiego oczekujesz.
Imię i nazwisko
Telefon
Adres email
Strona www
Treść

Zarządzanie i opieka nad stronami internetowymi – profesjonalny content management na potrzeby serwisów www

Zarządzanie własną stroną internetową nie zawsze jest proste. Wymaga czasu, posiadania odpowiednich umiejętności, a także wiedzy pochodzącej z wielu obszarów - zarówno programowania, pozycjonowania, copywritingu, jak i szeregu innych.

Ponadto, opieka nad stronami www jest zadaniem dla ludzi cechujących się: spokojem, dokładnością oraz precyzją. Bowiem popełnienie jakiegokolwiek błędu może wpłynąć nie tylko na negatywny PR firmy, ale przede wszystkim może skutkować awarią całego serwisu.

Opieka nad stroną - co znajdziesz w naszej ofercie?

Mając to wszystko na względzie, w naszej agencji marketingowej oferujemy usługę polegającą na kompleksowej opiece nad stronami internetowymi naszych klientów. Zajmujemy się absolutnie wszystkim, czego potrzebują do tego, aby ich strona działała tak, jak powinna i realizowała postawione przed nią cele.

Po pierwsze, opracowujemy content na potrzeby publikacji w ramach serwisu. Proponujemy, a następnie tworzymy, redagujemy i publikujemy teksty, które trafiają na nowe podstrony, kategorie, jak i wpisy blogowe. Dodatkowo, zajmujemy się także aktualizowaniem i poprawianiem dotychczasowych treści.

Po drugie, zajmujemy się wszelkimi pracami graficznymi niezbędnymi do sprawnej opieki nad serwisem. W tym miejscu tworzymy wszelkiej maści banery, grafiki, infografiki i wiele innych, które w dalszej kolejności są publikowane na podstronach, jak i artykułach blogowych.

Po trzecie, trudnimy się pracami programistycznymi. To znaczy, że w ramach zarządzania stronami internetowymi rozwijamy je także o nowe funkcjonalności. Zarówno te ułatwiające pracę osobom po stronie firmy, jak i te umilające korzystanie z serwisu samym jego odbiorcom.

Po czwarte, dbamy o stan Twojej wiedzy. Robimy to informując o najnowszych udogodnieniach, dostarczając wartościowych wskazówek oraz porad dotyczących tego, w jaki sposób możesz się promować, aby rozwijać firmę i zwiększać zyski.
X
success
Dziękujemy.
Twoja wiadomość została wysłana poprawnie
X
error
Twoja wiadomość nie została wysłana.
Wypełnij pola wymagane..
×

Nasza strona korzysta z plików cookies. Zapewniają one prawidłowe działanie strony, narzędzi społecznościowych, reklamowych i analitycznych. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Ustawienia cookies możesz zmienić w preferencjach swojej przeglądarki internetowej.