Rozpoznawalność, łatwość w zapamiętaniu, unikatowość, jasny przekaz oraz ponadczasowość - rozmawiając o logo, przede wszystkim poruszymy właśnie te tematy.

Dobre logo powinno być rozpoznawalne i czytelne. Firma z odpowiednim logotypem budzi zaufanie i tworzy swój własny, unikalny wizerunek.

Logo jest podstawą identyfikacji wizualnej każdego przedsiębiorstwa i podkreśla jego indywidualność.
Najlepiej, gdy symbolizuje i odzwierciedla to, co znajduje się w ofercie Twojej firmy. Uniwersalność, ponadczasowość i prostota to również istotne cechy każdego logo.

Przede wszystkim logo jest wyróżnikiem danej marki, gwarancją jakości i zapewnia przewagę nad konkurentami. Znacznie wspiera wizerunek firmy i wpływa na jej rozpoznawalność. Logo musi posiadać prosty, unikalny design, by można było go łatwo zapamiętać. Nie może posiadać zbyt wielu obrazów, tekstu czy koloru- im mniej detali, tym lepiej. Każdy projektant wie, że logo powinno opierać się na jasnej koncepcji, dzięki której firma będzie się wyróżniać. Projekt musi być estetyczny, miły dla oka i zgodny z aktualnymi trendami.

Aby połączyć wszystko w całość, niezbędna jest kreatywność w tworzeniu projektów graficznych, nowatorskie podejście i jasne zrozumienie oczekiwań klienta.

Twoje logo ma za zadanie przyciągać uwagę oraz wzbudzać zainteresowanie wśród przyszłych klientów!

  • Firma z odpowiednim logotypem budzi zaufanie i tworzy rzetelny wizerunek;
  • Logo to istotny i niezbędny element nawet dla najmniejszego biznesu;
  • Profesjonalne logo = profesjonalna firma.

Ze względu na złożoność prac przy tworzeniu odpowiedniego logo, najlepiej skorzystać z pomocy doświadczonych grafików.
W ramach prac nad logo zależnie od pakietu oferty, otrzymujesz od nas projekt lub kilka propozycji graficznych oraz możliwości modyfikacji i dopracowania projektu. Możesz również otrzymać księgę znaku, czyli dokument jednoznacznie opisujący logo, czcionkę, kolory oraz zastosowanie (księga zawiera wszystko, co jest istotne dla drukarni, przyszłych prac graficznych i reklamowych). Logo przekażemy Ci w formacie PNG, CDR, EPS co umożliwia skalowanie i wszelaką obróbkę.
Zajmujemy się również odświeżaniem obecnych logotypów firm.

Logo firmy - Projektowanie

Korzyści

Rozpoznawalne logo odzwierciedla silną markę godną zaufania.

Podkreślasz prestiż i wiarygodność swojej firmy.

Wyróżnienie marki na tle konkurencji.

Otrzymasz pełny projekt logo oraz pliki umożliwiające jego bezproblemowe wykorzystanie w drukarniach czy przyszłych pracach graficznych i reklamowych.

Napisz do nas! Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą, odpowiemy na pytania.

Co otrzymujesz w usłudze

rozwiń +
  • projekt graficzny LOGO (co najmniej 2 - 4 propozycje) - ostateczny projekt modyfikowany do pełnej satysfakcji klienta;
  • pełną księgę znaku (dokument jednoznacznie opisujący logo, czcionkę, kolory, zastosowanie - ważne dla: drukarni, przyszłych prac graficznych, prac nad materiałami reklamowymi, etc.);
  • przekazanie plików w formatach: PNG, CDR, EPS, umożliwiających skalowanie i wszelką obróbkę;
  • pisemne przekazanie pełnych praw autorskich i majątkowych.

Możemy zająć się również odświeżeniem Twojego obecnego logotypu, skontaktuj się z nami, zapytaj o wycenę.

Nasze narzędzia i oprogramowanie

rozwiń +

Najpoplarniejszy program do tworzenia i edycji grafiki wektorowej.

Pakiet programów graficznych, służący do tworzenia i obróbki grafiki wektorowej.

Google Partner

Google Partner

Jesteśmy nieprzerwanie od 2010 r. Certyfikowanym Partnerem Google - co potwierdza nasze najwyższe kompetencje. Posiadamy wszystkie certyfikaty Google w tym zakresie: Analytics, Tworzenie stron mobilnych, Podstawy reklamy w AdWords, Reklama wideo, Reklama w sieci wyszukiwania, Reklama w sieci reklamowej, Reklama mobilna, Reklama w Zakupach Google.

Google Elevator

Google Partners Elevator

Uczestniczymy w Prestiżowym Programie Google Elevator dla 20 najlepszych Agencji w Polsce, ten fakt potwierdza nasze najwyższe umiejętności w zakresie prowadzenia kampanii reklamowych w Google.

Open Solution

Open Solution

Od 7 lat jesteśmy platynowym partnerem producenta oprogramowania CMS i jednymi z najlepszych specjalistów w zakresie wdrożeń i programowania w Polsce.

Ekomersy

Ekomersy

Nominacja w kategorii: najlepsza agencja oferująca usługi wdrożeniowe.

Automatyczna obsługa płatności

Płatność PayPal w MinisterstwoReklamy.pl Płatność Visa w MinisterstwoReklamy.pl Płatność Alior w MinisterstwoReklamy.pl Płatność BPH w MinisterstwoReklamy.pl Płatność CN w MinisterstwoReklamy.pl Płatność Getin w MinisterstwoReklamy.pl Płatność ING w MinisterstwoReklamy.pl Płatność IPKO w MinisterstwoReklamy.pl Płatność Millenium w MinisterstwoReklamy.pl Płatność przelewem w MinisterstwoReklamy.pl Płatność PKO w MinisterstwoReklamy.pl Płatność Pocztowy w MinisterstwoReklamy.pl Płatność Przelewy w MinisterstwoReklamy.pl Płatność Reifeisen w MinisterstwoReklamy.pl Płatność Transfer w MinisterstwoReklamy.pl
MinisterstwoReklamy.pl

kompleksowe rozwiązania w internecie

Nasza strona korzysta z plików cookies. Zapewniają one prawidłowe działanie strony, narzędzi społecznościowych, reklamowych i analitycznych. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Ustawienia cookies możesz zmienić w preferencjach swojej przeglądarki internetowej.