Rozpoznawalność, zapamiętywalność, kreatywność, jasny przekaz - rozmawiając o logo poruszymy te tematy.

Dobre logo powinno być łatwo rozpoznawalne i czytelne, najlepiej, gdyby dobrze odzwierciedlało to, co oferujesz na swojej stronie internetowej.

Łatwość do zapamiętywania i jasność przekazu, to także istotne cechy dobrego logo. Aby połączyć to w jedność, niezbędna jest kreatywność podczas projektowania.

  • Firma z odpowiednim logotypem budzi zaufanie i tworzy rzetelny wizerunek
  • Logo to potrzebny i istotny element nawet dla najmniejszego biznesu
  • Profesjonalne logo = profesjonalna firma
Logo firmy - Projektowanie

Korzyści

Zwiększenie zaufania.

Budowanie rozpoznawalności i marki czyli trwałości biznesu.

Pełny projekt i pliki umożliwiające bezproblemowe wykorzystanie w drukarniach i wszelkich projektach.

Napisz do nas! Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą, odpowiemy na pytania.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od MinisterstwoReklamy.pl Sp. z o. o.. Zgoda jest dobrowolna. Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie. Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych. Administratorem jest MinisterswoReklamy.pl Sp. z o. o. Administrator przetwarza dane zgodnie z Polityką Prywatności.

Co otrzymujesz w usłudze

rozwiń +
  • projekt graficzny LOGO (co najmniej 2 - 4 propozycje) - ostateczny projekt modyfikowany do pełnej satysfakcji klienta;
  • pełną księgę znaku (dokument jednoznacznie opisujący logo, czcionkę, kolory, zastosowanie - ważne dla: drukarni, przyszłych prac graficznych, prac nad materiałami reklamowymi, etc.);
  • przekazanie plików w formatach: PNG, CDR, EPS, umożliwiających skalowanie i wszelką obróbkę;
  • pisemne przekazanie pełnych praw autorskich i majątkowych.

Możemy zająć się również odświeżeniem Twojego obecnego logotypu, skontaktuj się z nami, zapytaj o wycenę.

Nasze narzędzia i oprogramowanie

rozwiń +

Najpoplarniejszy program do tworzenia i edycji grafiki wektorowej.

Pakiet programów graficznych, służący do tworzenia i obróbki grafiki wektorowej.

Google Partner

Google Partner

Jesteśmy nieprzerwanie od 2010 r. Certyfikowanym Partnerem Google - co potwierdza nasze najwyższe kompetencje. Posiadamy wszystkie certyfikaty Google w tym zakresie: Analytics, Tworzenie stron mobilnych, Podstawy reklamy w AdWords, Reklama wideo, Reklama w sieci wyszukiwania, Reklama w sieci reklamowej, Reklama mobilna, Reklama w Zakupach Google.

Google Elevator

Google Partners Elevator

Uczestniczymy w Prestiżowym Programie Google Elevator dla 20 najlepszych Agencji w Polsce, ten fakt potwierdza nasze najwyższe umiejętności w zakresie prowadzenia kampanii reklamowych w Google.

Open Solution

Open Solution

Od 7 lat jesteśmy platynowym partnerem producenta oprogramowania CMS i jednymi z najlepszych specjalistów w zakresie wdrożeń i programowania w Polsce.

Ekomersy

Ekomersy

Nominacja w kategorii: najlepsza agencja oferująca usługi wdrożeniowe.

Automatyczna obsługa płatności

Płatność PayPal w MinisterstwoReklamy.pl Płatność Visa w MinisterstwoReklamy.pl Płatność Alior w MinisterstwoReklamy.pl Płatność BPH w MinisterstwoReklamy.pl Płatność CN w MinisterstwoReklamy.pl Płatność Getin w MinisterstwoReklamy.pl Płatność ING w MinisterstwoReklamy.pl Płatność IPKO w MinisterstwoReklamy.pl Płatność Millenium w MinisterstwoReklamy.pl Płatność przelewem w MinisterstwoReklamy.pl Płatność PKO w MinisterstwoReklamy.pl Płatność Pocztowy w MinisterstwoReklamy.pl Płatność Przelewy w MinisterstwoReklamy.pl Płatność Reifeisen w MinisterstwoReklamy.pl Płatność Transfer w MinisterstwoReklamy.pl
MinisterstwoReklamy.pl

kompleksowe rozwiązania w internecie

Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych. Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności aby dowiedzieć się więcej.