15 lat na rynku !

Logo

Tworzymy logotypy, które stają się najlepszymi wizytówkami naszych klientów.

Projektujemy unikalne i nieszablonowe znaki graficzne odpowiadające za skuteczną i zapamiętywalną identyfikację wizualną.
Zamów darmową wycenę

Nasze logotypy cechuje:

Logo - Kreatywność - ikona

Kreatywność

są wynikiem intensywnej pracy najlepszych strategów i grafików
Logo - Nieszablonowość - ikona

Nieszablonowość

są w pełni unikalne, a co za tym idzie - łatwo wyróżniają się na tle konkurencji
Logo - Zapamiętywalność - ikona

Zapamiętywalność

w prosty sposób zapadają w pamięci Twoich odbiorców
Logo - Projektujemy logotyp, który jasno komunikuje misje oraz wartości Twojej firmy

Projektujemy logotyp, który jasno komunikuje misje oraz wartości Twojej firmy

Dbamy nie tylko o to, aby logo było ładne i atrakcyjne wizualnie. Naszym celem jest przede wszystkim doskonałe zakomunikowanie tego, na czym zależy Twojej firmie. Wartości, z jakimi chce się utożsamiać, idei, jaka się za nią kryje, czy po prostu asortymentu, jaki oferuje.
W efekcie: zyskujesz unikatowy znak graficzny, który jasno utożsamia się z Twoją firmą i którego wygląd w prosty sposób prezentuje to, na czym najbardziej Ci zależy.
Zamów darmową wycenę
Logo - Wyznaczamy drogi oraz sposoby jego użycia

Wyznaczamy drogi oraz sposoby jego użycia

Poza ciekawym i wyrazistym logo, przekazujemy Ci wszelkie niezbędne informacje dotyczące jego używania. Wskazujemy, w jaki sposób może być ono prezentowane, a także jakich praktyk absolutnie musisz się wystrzegać.

Przygotowujemy kompleksowy brandbook (księgę znaku), będący dla Ciebie wskazówką, w jaki sposób oraz na jakich nośnikach możesz używać swojego logotypu. Podpowiadamy również, jakie modyfikacje możesz wprowadzać, a jakich absolutnie nie wolno Ci robić 😊.
W efekcie: dbasz o konsekwentną komunikację Twojej marki, w której logo jest jednoznaczne, wyraziste i prezentowane w spójny sposób.
Zamów darmową wycenę
Logo - Dbamy o to, aby logotyp mógł być użyty na dowolnym nośniku komunikacyjnym

Dbamy o to, aby logotyp mógł być użyty na dowolnym nośniku komunikacyjnym

Pilnujemy również tego, jak dane logo będzie prezentowało się w różnych mediach czy kanałach komunikacji. Uwzględniamy to przy jego projektowaniu, aby mieć pewność, że niezależnie od miejsca i formy – Twoja marka będzie zawsze doskonale widoczna.
W efekcie: stajesz się właścicielem logotypu, który jasno komunikuje Twoje wartości i odpowiada za promocję Twojej marki. Bez względu na miejsce jego prezentacji.
Zamów darmową wycenę

Jak to działa?

Każda współpraca z naszymi klientami podzielona jest na 3 główne kroki:
Strzałka

1. Audyt

Przed przystąpieniem do projektu, wnikliwie analizujemy zarówno Twoje potrzeby, charakter Twojej firmy, jak i bieżące trendy związane z obszarem, w którym działasz.

Wynikiem tych obserwacji jest przygotowanie koncepcji kreatywnej, która posłuży nam do stworzenia logotypu.
Więcej
Strzałka

2. Przygotowanie

W kolejnym kroku wykorzystujemy wcześniej pozyskaną wiedzę i na jej podstawie opracowujemy kilka projektów logotypów, które następnie są Tobie przedstawiane.

Jeżeli uznasz, że wymagają korekt – z chęcią je naniesiemy, a następnie będziemy oczekiwać na Twoją pełną akceptację przedstawionego przez nas projektu.
Strzałka

3. Wdrożenie

Finalnie, przychodzi czas na wdrożenie logotypu do całej identyfikacji wizualnej Twojej marki. W tym procesie również możesz liczyć na nasze wsparcie.
Wykorzystaj nasze umiejętności, dzięki którym otrzymasz
unikalny i profesjonalny logotyp.

Czeka na Ciebie:
Logo - Świetny design - ikona
Świetny design
który wyróżni Twoją firmę na tle konkurencji.
Logo - Wartościowy przekaz - ikona
Wartościowy przekaz
dzięki któremu logo będzie komunikowało to, co dla Ciebie najważniejsze.
Logo - Pełne wsparcie - ikona
Pełne wsparcie
we wdrożeniu oraz egzekucji nowej identyfikacji Twojej firmy.
Imię i nazwisko
Telefon
Adres email
Strona www
Treść

Logo firmy – tworzenie logotypów firmowych

Logotyp firmy jest elementem, z którym jako pierwszym spotykają się odbiorcy mający kontakt z daną marką. Logo występuje (a przynajmniej powinno) wszędzie. Począwszy od cyfrowych nośników informacji takich jak: strona internetowa, platforma e-commerce, banery, video, mailingi, posty w social mediach i wiele więcej. Logotypu z powodzeniem używa się również w tradycyjnych fizycznych nośnikach, takich jak: plakaty, ulotki, banery, broszury, foldery, wizytówki, bilbordy, a nawet oznaczenia budynków, samochodów, maszyn i wielu innych.

Projekt logotypu jest niezwykle ważny, ponieważ logo odpowiada nie tylko za prezentację samej nazwy firmy czy jej marki. Logotyp, o ile został dobrze zaprojektowany, może mówić o firmie znacznie więcej, w tym: przekazywać idee i wartości, prezentować ofertę lub po prostu zaciekawiać, angażować, bądź szokować 😊.
X
success
Dziękujemy.
Twoja wiadomość została wysłana poprawnie
X
error
Twoja wiadomość nie została wysłana.
Wypełnij pola wymagane..
×

Nasza strona korzysta z plików cookies. Zapewniają one prawidłowe działanie strony, narzędzi społecznościowych, reklamowych i analitycznych. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Ustawienia cookies możesz zmienić w preferencjach swojej przeglądarki internetowej.