Kampania reklamowa Twojej firmy może okazać się nieskuteczna, bez odpowiedniego Landing Page. Nie zapomnij o tym.

Strona docelowa generuje pozyskiwanie wartościowych kontaktów. Warto wykorzystać tę siłę w kampanii reklamowej Twojej firmy.

Landing Page (tzw. strona lądowania) to pojedyncza, odpowiednio zoptymalizowana strona docelowa.

Potencjalny klient trafia na nią po kliknięciu w Twoją reklamę zamieszczoną w mediach społecznościowych lub witrynach internetowych, link sponsorowany w Google, maila, newsletter czy baner reklamowy.

Landing Page w dużej mierze determinuje skuteczność kampanii reklamowych w sieci.

Twój klient od razu trafia na stronę, gdzie może m. in. sfinalizować zakup reklamowanego produktu czy pozostawić dane do kontaktu.

Ważne jest to, aby wybrać tylko jeden główny cel, wtedy uwaga potencjalnego klienta skupia się wokół realizacji konkretnej aktywności, którą ma wykonać.

Dzięki Landing Page otrzymujesz wartościowy ruch oraz szybko i skutecznie przekonujesz klienta do nawiązania kontaktu z Firmą. Sam kierujesz ścieżką wizyty Twojego klienta w witrynie internetowej.

Skuteczny Landing Page dla kampanii

Korzyści

W skuteczny sposób zgromadzisz wartościowe dane kontaktowe Twoich klientów.

Odbiorca nie trafia na stronę przepełnioną informacjami, która może go zniechęcić.

Uwaga Twojego potencjalnego klienta skupia się wokół realizacji konkretnego działania, na którym zależy Ci najbardziej, np. zakup, podanie danych kontaktowych itp.

Wynik konwersji kampanii reklamowej Twojej firmy efektywnie wzrasta.

Napisz do nas! Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą, odpowiemy na pytania.

Nasze narzędzia i oprogramowanie

rozwiń +

Visual Studio Code to edytor kodu źródłowego opracowany przez firmę Microsoft.

Wieloplatformowy, rozbudowany edytor tekstu przystosowany dla programisty, napisany w językach C++ i Python.

Nowoczesny edytor tekstu, który ułatwia projektowanie w przeglądarce. Przygotowany dla programistów front-end.

Zintegrowane środowisko programistyczne wykorzystywane do tworzenia serwisów internetowych w JavaScripcie.

Wieloplatformowy, zintegrowany pakiet serwera WWW dla PHP. Używamy podczas tworzenia stron internetowych i testowania systemów CMS.

Kompletne, multiplatformowe środowisko programistyczne, umożliwiające pracę z aplikacjami PHP.

Rozbudowany edytor kodów źródłowych.

Profesjonalny, rozbudowany edytor graficzny przeznaczony do tworzenia i edycji grafiki rastrowej.

Nowoczesne oprogramowanie do tworzenia interfejsów i stron internetowych.

Google Partner

Google Partner

Jesteśmy nieprzerwanie od 2010 r. Certyfikowanym Partnerem Google - co potwierdza nasze najwyższe kompetencje. Posiadamy wszystkie certyfikaty Google w tym zakresie: Analytics, Tworzenie stron mobilnych, Podstawy reklamy w AdWords, Reklama wideo, Reklama w sieci wyszukiwania, Reklama w sieci reklamowej, Reklama mobilna, Reklama w Zakupach Google.

Google Elevator

Google Partners Elevator

Uczestniczymy w Prestiżowym Programie Google Elevator dla 20 najlepszych Agencji w Polsce, ten fakt potwierdza nasze najwyższe umiejętności w zakresie prowadzenia kampanii reklamowych w Google.

Open Solution

Open Solution

Od 7 lat jesteśmy platynowym partnerem producenta oprogramowania CMS i jednymi z najlepszych specjalistów w zakresie wdrożeń i programowania w Polsce.

Ekomersy

Ekomersy

Nominacja w kategorii: najlepsza agencja oferująca usługi wdrożeniowe.

Automatyczna obsługa płatności

Płatność PayPal w MinisterstwoReklamy.pl Płatność Visa w MinisterstwoReklamy.pl Płatność Alior w MinisterstwoReklamy.pl Płatność BPH w MinisterstwoReklamy.pl Płatność CN w MinisterstwoReklamy.pl Płatność Getin w MinisterstwoReklamy.pl Płatność ING w MinisterstwoReklamy.pl Płatność IPKO w MinisterstwoReklamy.pl Płatność Millenium w MinisterstwoReklamy.pl Płatność przelewem w MinisterstwoReklamy.pl Płatność PKO w MinisterstwoReklamy.pl Płatność Pocztowy w MinisterstwoReklamy.pl Płatność Przelewy w MinisterstwoReklamy.pl Płatność Reifeisen w MinisterstwoReklamy.pl Płatność Transfer w MinisterstwoReklamy.pl
MinisterstwoReklamy.pl

kompleksowe rozwiązania w internecie

Nasza strona korzysta z plików cookies. Zapewniają one prawidłowe działanie strony, narzędzi społecznościowych, reklamowych i analitycznych. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Ustawienia cookies możesz zmienić w preferencjach swojej przeglądarki internetowej.