już 9 lat na rynku

Kupon na pozycjonowanie i kampanie Google AdWords dla użytkowników OpenSolutionStrona główna > Kupon na pozycjonowanie i kampanie Google AdWords dla użytkowników OpenSolution

Czego dotyczy oferta?

Specjalnie dla klientów OpenSolution przygotowaliśmy specjalną ofertę promocyjną uprawniającą do 5% rabatu dla klientów edycji darmowych Quick.Cart i Quick.Cms oraz 10% rabatu dla klientów edycji płatnych Quick.Cart.Ext i Quick.Cms.Ext na:

 • Pozycjonowanie:

  Pozycjonowanie stron internetowych to proces, który prowadzi do wypromowania Twojej witryny na wysokie pozycje w wynikach wyszukiwania dla danych słów/fraz kluczowych.
  Celem jest nie tylko uzyskanie najwyższych pozycji w wyszukiwarkach, ale również utrzymanie ich przez cały okres współpracy. Obecnie 94% wyszukiwań realizuje Google, a dla użytkowników liczy się tylko pierwsza strona wyników.
  Stosowane przez nas techniki pozycjonowania są skuteczne i zgodne z zasadami jakościowymi wyszukiwarki.
  Zapoznaj się ze szczegółami pozycjonowania.
 • Kampanie AdWords:

  AdWords pozwala szybko pojawić się na pierwszej stronie wyszukiwarki, przeprowadzić akcję reklamową, promocyjną lub wspomóc pozycjonowanie.
  Reklamy AdWords dobrze działają w różnych okolicznościach. Zawsze warto zastanowić się nad tą inwestycją, gdyż dobrze przeprowadzona kampania przekłada się na realne zyski. Równie istotnym czynnikiem jest dobra strona, na którą trafia klient po kliknięciu w reklamę.
  Zapoznaj się ze szczegółami kampanii AdWords.

Nasze atuty w liczbach:

Nasze kompetencje i baza projektów są bardzo obszerne. Jeżeli chcą Państwo zapoznać się z naszymi referencjami z danej dziedziny, prosimy o kontakt z wyszczególnieniem, jaki dział Państwa interesuje. W dziale Referencje mogą zapoznać się Państwo ze szczegółowymi informacjami na temat zrealizowanych projektów.
Zobacz wystawione nam referencjeZobacz nasze nagrody i certyfikaty

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą, odpowiemy na pytania.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości od MinisterstwoReklamy.pl Twoje dane osobowe i adres e-mail nie będą udostępniane żadnym podmiotom trzecim.

do góry
© Copyright 2006-2016 MinisterstwoReklamy.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zabronione. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.
 

Wpisz swój numer, skontaktujemy się z Tobą:

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Politykę prywatności Cookies znajdą Państwo: tutaj.

OK