Reklama Twojej firmy w wynikach organicznych i płatnych? Tak, to właśnie Kampania SEM

Kampania SEM, czyli Search Engine Marketing, to sposób na efektywne dotarcie do dokładnie sprecyzowanej grupy klientów z Twoja ofertą.

To działania marketingowe, których rezultatem jest poprawa promocji i widoczności Twojej strony internetowej w wynikach wyszukiwania.

W skład kampanii SEM wchodzą:

  • Działania SEO, które z reguły są długofalowe, a poprzez poprawnie zoptymalizowaną stronę, możemy liczyć na wzrost ruchu w swojej witrynie, a w efekcie czego, na zwiększenie liczby klientów, którzy będą zainteresowani Twoją ofertą.
  • Reklamy typu PPC, to reklamy banerowe zawierające z góry określony budżet oraz dokładną definicję kontekstową, czyli określenie czasu, w którym mają się wyświetlać. Dodatkową zaletą jest pobieranie opłat dopiero w momencie kliknięcia Twojej reklamy przez odbiorcę.

Wszelkie nasze działania dotyczące kampanii SEM prowadzone sa głownie w Google.

Zaliczają się do nich odpowiednio reklamy:

Dzięki działaniom SEO i reklamom PPC bardzo szybko zrealizujesz swój cel biznesowy.

Twoja strona internetowa ukaże się potencjalnym klientom w odpowiednim momencie - wtedy, gdy szukają lub mogą być zainteresowani produktami, które posiadasz w Swojej ofercie!

Dzięki kampanii SEM zwiększasz widoczność Swojej reklamy w sieci!

Kampanie SEM i SEO

Korzyści

Reklama Twojej firmy trafia do właściwych osób, we właściwym miejscu i czasie- dokładnie tak jak zaplanujesz.

Zachowujesz kontrolę nad sposobem wydawania pieniędzy.

Liczba odwiedzin Twojej witryny wzrasta.

Wynik konwersji przekłada się na wzrost sprzedaży.

Kampania ma szeroki zasięg działań.

Napisz do nas! Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą, odpowiemy na pytania.

Google Partner

Google Partner

Jesteśmy nieprzerwanie od 2010 r. Certyfikowanym Partnerem Google - co potwierdza nasze najwyższe kompetencje. Posiadamy wszystkie certyfikaty Google w tym zakresie: Analytics, Tworzenie stron mobilnych, Podstawy reklamy w AdWords, Reklama wideo, Reklama w sieci wyszukiwania, Reklama w sieci reklamowej, Reklama mobilna, Reklama w Zakupach Google.

Google Elevator

Google Partners Elevator

Uczestniczymy w Prestiżowym Programie Google Elevator dla 20 najlepszych Agencji w Polsce, ten fakt potwierdza nasze najwyższe umiejętności w zakresie prowadzenia kampanii reklamowych w Google.

Open Solution

Open Solution

Od 7 lat jesteśmy platynowym partnerem producenta oprogramowania CMS i jednymi z najlepszych specjalistów w zakresie wdrożeń i programowania w Polsce.

Ekomersy

Ekomersy

Nominacja w kategorii: najlepsza agencja oferująca usługi wdrożeniowe.

Automatyczna obsługa płatności

Płatność PayPal w MinisterstwoReklamy.pl Płatność Visa w MinisterstwoReklamy.pl Płatność Alior w MinisterstwoReklamy.pl Płatność BPH w MinisterstwoReklamy.pl Płatność CN w MinisterstwoReklamy.pl Płatność Getin w MinisterstwoReklamy.pl Płatność ING w MinisterstwoReklamy.pl Płatność IPKO w MinisterstwoReklamy.pl Płatność Millenium w MinisterstwoReklamy.pl Płatność przelewem w MinisterstwoReklamy.pl Płatność PKO w MinisterstwoReklamy.pl Płatność Pocztowy w MinisterstwoReklamy.pl Płatność Przelewy w MinisterstwoReklamy.pl Płatność Reifeisen w MinisterstwoReklamy.pl Płatność Transfer w MinisterstwoReklamy.pl
MinisterstwoReklamy.pl

kompleksowe rozwiązania w internecie

Nasza strona korzysta z plików cookies. Zapewniają one prawidłowe działanie strony, narzędzi społecznościowych, reklamowych i analitycznych. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Ustawienia cookies możesz zmienić w preferencjach swojej przeglądarki internetowej.