Media społecznościowe
mail
telefon
szukaj
w górę
16 lat na rynku !

Reklamy Google Ads w YouTube

Wykorzystujemy YouTube, aby promować Twoją firmę w sieci.

Planujemy działania, uruchamiamy i optymalizujemy efektywne kampanie reklamowe w najpotężniejszym serwisie wideo na świecie.
Zamów darmową wycenę

Stawiamy na:

Reklamy Google Ads w YouTube - Dotarcie - ikona

Dotarcie

trafiamy bezpośrednio do ludzi, którzy mogą stać się Twoimi klientami
Reklamy Google Ads w YouTube - Konwersję - ikona

Konwersję

robimy wszystko, aby każda interakcja zakończyła się wykonaniem konkretnej akcji (np. zakupem)
Reklamy Google Ads w YouTube - Sprzedaż - ikona

Sprzedaż

ostatecznie, wynikiem każdej naszej akcji jest po prostu generowanie przychodów dla Twojej firmy
Reklamy Google Ads w YouTube - Opracowujemy filmy, animacje i banery, które mają angażować i skłaniać do zakupu

Opracowujemy filmy, animacje i banery, które mają angażować i skłaniać do zakupu

Przygotowujemy w pełni profesjonalne filmy oraz animacje, które są nie tylko ładne czy spójne z Twoją marką, ale przede wszystkim dostarczają realną wartość Twoim odbiorcom.

Tworzymy realizacje, które zaciekawiają, angażują, zapadają w pamięć i co najważniejsze - wywołują konkretne reakcje, na których Ci zależy.
W efekcie: dysponujesz materiałami, które są po prostu świetne, a dodatkowo zauważalnie przekładają się na wyniki osiągane przez Twoją firmę.
Zamów darmową wycenę
Reklamy Google Ads w YouTube - Określamy najlepsze formaty reklamowe, budżety mediowe, a przede wszystkim odbiorców, do których chcemy dotrzeć

Określamy najlepsze formaty reklamowe, budżety mediowe, a przede wszystkim odbiorców, do których chcemy dotrzeć

Każdą kampanię przygotowujemy z największą dokładnością. Wybieramy najlepsze formaty oferowane przez YouTube (np. in-stream, banery i inne), które pozwalają nam na realizację założonych planów.

Dodatkowo, określamy wysokość środków finansowych potrzebnych do ich przeprowadzenia, a także szczegółowo dobieramy odbiorców, do których ma trafić dany rodzaj reklamy.
W efekcie: wiesz, że Twoja idealnie dobrana reklama trafia do kogo trzeba, a jej efektywność stoi na naprawdę najwyższy poziomie.
Zamów darmową wycenę
Reklamy Google Ads w YouTube - Kontrolujemy przebieg i wyniki całej kampanii

Kontrolujemy przebieg i wyniki całej kampanii

Prowadzimy sprawdzone i skuteczne działania związane z promocją Twojej marki w serwisie YouTube. Z odpowiednią starannością zajmujemy się konfiguracją kampanii (w tym podziałem budżetów, doborem grup, określeniem harmonogramu), kontrolą kosztów, analizą danych, jak i optymalizacją reklam, której celem jest “wykręcenie” możliwie jak najlepszych wyników.
W efekcie: cieszysz się, że Twoje pieniądze są wykorzystywane w najbardziej efektywny sposób, który Tobie, jak i Twojej firmie, przynosi wymierne korzyści finansowe.
Zamów darmową wycenę

Jak to działa?

Każda współpraca z naszymi klientami podzielona jest na 3 główne kroki:
Strzałka

1. Plan

To w tym miejscu dokładnie określamy nasze celem biznesowe, a także pozyskujemy informacje, które są nam potrzebne do przeprowadzenia efektywnej promocji na YouTubie.

Poznajemy Ciebie, Twoich odbiorców, konkurencję oraz otoczenie. Potem przechodzimy do przygotowania niezbędnych materiałów (prawdziwych filmów bądź tych animowanych), określenia grup docelowych czy budżetów na marketing.
Strzałka

2. Konfiguracja

W oparciu o wcześniejsze informacje - przystępujemy do przygotowania wszystkich niezbędnych elementów kampanii YouTube’owych.

Dzielimy ją na mniejsze, ustalamy grupy odbiorców, przydzielamy maksymalne budżety, a nawet określamy dokładny czas trwania.
Strzałka

3. Uruchomienie i optymalizacja

Na koniec uruchamiamy to, co zostało przygotowane i zajmujemy się obserwacją wyników.

Regularnie śledzimy postępy prowadzonej promocji na YouTube, aby wprowadzać ewentualne zmiany, testować nowe rozwiązana czy po prostu minimalizować koszty.

W efekcie, zapewniamy Ci zadowalające wyniki promocji, która pozytywnie wpływa na sprzedaż w Twojej firmie.
Postaw na kampanie Google Ads na YouTube
i używaj filmów do skutecznej promocji Twojej firmy.

Czeka na Ciebie:
Reklamy Google Ads w YouTube - Zainteresowanie - ikona
Zainteresowanie
które pozwoli Ci zaangażować odbiorców i sprawić, że zostaną z Tobą na dłużej.
Reklamy Google Ads w YouTube - Trafność i konwersja - ikona
Trafność i konwersja
dzięki którym dotrzesz do odpowiednich osób i sprawisz, że zdecydują się właśnie na Twoją ofertę.
Reklamy Google Ads w YouTube - Konkretne wyniki sprzedażowe - ikona
Konkretne wyniki sprzedażowe
czyli parametr biznesowy, który jest dla Ciebie szczególnie ważny 😊!
Imię i nazwisko
Telefon
Adres email
Strona www
Treść

Reklama Google Ads na YouTube – promocja przy użyciu YouTube’a

Google jest potężną platformą marketingową, która w swojej ofercie posiada również promocję związaną z odtwarzaniem filmów. Do Googla należy także YouTube, a w związku z tym - również na tym portalu można wykorzystywać możliwości oferowane przez giganta z USA. Promocja Google Ads za pomocą YouTube daje kilka możliwości. Pierwszą z nich są tzw. reklamy in-stream, czyli filmy promocyjne puszczane przed lub w trakcie odtwarzania innych nagrań. Druga to banery / filmy odtwarzane ze specjalnie dedykowanej sekcji, która znajduje się po prawej stronie ekranu. Trzecią natomiast jest reklama banerowa, czyli grafiki pojawiające się bezpośrednio na odtwarzanym filmie.

Jedną z kluczowych zalet prowadzenia działań reklamowych na platformie YouTube jest przede wszystkim ich cena. Portal oferuje bardzo atrakcyjne stawki, dzięki którym dotarcie do potencjalnego klienta jest relatywnie tanie (znane są przypadki osiągania wskaźników na poziomie ok. 2-3 groszy za 1 obejrzenie!).
X
success
Dziękujemy.
Twoja wiadomość została wysłana poprawnie
X
error
Twoja wiadomość nie została wysłana.
Wypełnij pola wymagane..
×

Nasza strona korzysta z plików cookies. Zapewniają one prawidłowe działanie strony, narzędzi społecznościowych, reklamowych i analitycznych. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Ustawienia cookies możesz zmienić w preferencjach swojej przeglądarki internetowej.