Media społecznościowe
mail
telefon
szukaj
w górę
16 lat na rynku !

Kampanie Facebook ADS

Prowadzimy skuteczne kampanie reklamowe, które generują sprzedaż w mediach społecznościowych.

Opracowujemy strategie, analizujemy, dobieramy odbiorców, planujemy budżety i zajmujemy się promocją na Facebooku.
Zamów darmową wycenę

Robimy reklamy:

Kampanie Facebook ADS - Banerowe - ikona

Banerowe

świetne realizacje, które pozwalają Ci na dotarcie do docelowej grupy, a przede wszystkim osiąganie zamierzonych rezultatów
Sprawdź szczegóły
Kampanie Facebook ADS - Video - ikona

Video

skuteczne kreacje filmowe, które odpowiadają za budowanie zasięgów i zaangażowania Twoich odbiorców
Sprawdź szczegóły
Kampanie Facebook ADS - Produktowe - ikona

Produktowe

których celem jest po prostu rozwój Twojej sprzedaży w mediach społecznościowych
Sprawdź szczegóły
Kampanie Facebook ADS - Tworzymy skuteczne kreacje, obok których nie da się przejść obojętnie

Tworzymy skuteczne kreacje, obok których nie da się przejść obojętnie

Dostarczamy kreatywne realizacje w postaci banerów, filmów promocyjnych, a także grafik produktowych, które są nie tylko estetyczne, ale również w pełni angażujące.

Dbamy o to, aby były spójne z Twoją marką, a jednocześnie dały się zauważyć, tym samym docierając do konkretnych użytkowników.
W efekcie: otrzymujesz kreacje, które są ładne, estetyczne, spójne i po prostu pozwalają realizować Twoje cele biznesowe.
Zamów darmową wycenę
Kampanie Facebook ADS - Dobieramy najlepsze grupy odbiorców, którzy mają potencjał, by stać się Twoimi klientami

Dobieramy najlepsze grupy odbiorców, którzy mają potencjał, by stać się Twoimi klientami

Wnikliwie badamy Twoich potencjalnych odbiorców, a następnie robimy wszystko, aby dotrzeć do nich za pomocą Facebooka.

Określamy demografię, lokalizację oraz szereg innych cech, którymi wyróżniają się osoby mające największe szanse na stanie się Twoimi lojalnymi klientami.
W efekcie: docierasz do konkretnych odbiorców, dla których Twoja reklama i oferta są interesujące, a co za tym idzie – istnieje ogromna szansa na przekonanie ich do zakupu.
Zamów darmową wycenę
Kampanie Facebook ADS - Dokładnie planujemy budżety mediowe

Dokładnie planujemy budżety mediowe

Uwzględniamy plany oraz możliwości finansowe Twojej firmy. Mając te informacje, wnikliwie opracowujemy plan promocji, który pozwoli na maksymalne wykorzystanie wyodrębnionych przez Ciebie środków finansowych.

Szczegółowo ustalamy harmonogram promocji, wybieramy daty, rodzaje kampanii, a także dobieramy docelowe grupy odbiorców. Następnie, zajmujemy się pełną analityką, monitoringiem, a przede wszystkim optymalizacją naszych działań.

Wszystko po to, aby zachować jak największą efektywność, przy efektywnym i dobrze zaplanowanym wykorzystaniu Twojego budżetu reklamowego.
W efekcie: wiesz, że Twój budżet jest efektywnie wykorzystywany w 100%, a każda zainwestowana złotówka pracuje na sukces Twojego przedsiębiorstwa.
Zamów darmową wycenę
Kampanie Facebook ADS - Realizujemy kampanie, które przynoszą Ci zyski

Realizujemy kampanie, które przynoszą Ci zyski

Po pozyskaniu niezbędnych informacji, przystępujemy do uruchomienia i nieustannej optymalizacji kampanii.

Personalizujemy przekaz, testujemy grupy odbiorców, różne warianty kreacji oraz tekstów, a także szereg innych możliwości.

Do tych działań wykorzystujemy m.in. profesjonalne narzędzia analityczne, Facebook Pixel, które pozwalają nam na jeszcze bardziej dokładne planowanie kampanii i trafianie bezpośrednio do Twoich potencjalnych klientów.
W efekcie: cieszysz się tym, że Twoje kampanie działają tak, jak powinny i skutecznie realizują zakładane plany.
Zamów darmową wycenę

Jak to działa?

Każda współpraca z naszymi klientami podzielona jest na 3 główne kroki:
Strzałka

1. Plan i strategia

Jest to pierwszy krok, podczas którego badamy Twoją firmę i Twoje cele, a także określamy otoczenie rynkowe i konkurencyjne.

W tym miejscu planujemy również budżety, określamy grupy docelowe, jak i wybieramy najlepsze formy promocji na Facebooku.
Strzałka

2. Konfiguracja

Następnie przechodzimy do przygotowania wszystkich niezbędnych materiałów potrzebnych do promocji. Tworzymy filmy, banery, grafiki oraz teksty, a po ich pozyskaniu – konfigurujemy kampanie.
Strzałka

3. Uruchomienie i optymalizacja

Mając już to wszystko, uruchamiamy działania marketingowe, które następnie regularnie sprawdzamy, testujemy oraz optymalizujemy.

Wszystko po to, aby wycisnąć z nich maksimum korzyści, przy zachowaniu optymalnego poziomu kosztów.
Zamów prowadzenie kampanii na Facebooku
i miej pewność, że Twoja reklama dociera wprost do Twoich odbiorców.

Czeka na Ciebie:
Kampanie Facebook ADS - Świetna kreacja - ikona
Świetna kreacja
która nie tylko dotrze i zaciekawi Twoich odbiorców, ale będzie również spójna z Twoją marką.
Kampanie Facebook ADS - Skuteczność - ikona
Skuteczność
dzięki której zrealizujesz swoje cele biznesowe.
Kampanie Facebook ADS - Zwiększenie zysków - ikona
Zwiększenie zysków
czyli to, na co jako przedsiębiorca, liczysz najbardziej 😊.
Imię i nazwisko
Telefon
Adres email
Strona www
Treść

Reklama na Facebooku – promocyjne kampanie Facebook Ads

Facebook jest potężną platformą społecznościową, dającą ogromne możliwości reklamowe, z których na co dzień z powodzeniem korzystają miliony firm z całego świata. Portal zrzesza wokół siebie setki milionów użytkowników z całego świata, a wielką zaletą tego rodzaju medium jest fakt, iż Facebook pozwala na docieranie do bardzo konkretnych grup klientów - dobieranych na podstawie setek zmiennych. Z powodzeniem można bowiem wybierać swoich odbiorców ze względu na ich płeć, lokalizację, zainteresowania, wykonywany zawód, wiek, a także wiele, wiele innych cech.

Facebook Ads daje także dużą elastyczność w zakresie samych kreacji marketingowych. Za jego pomocą można bowiem przeprowadzać bardzo skuteczne kampanie banerowe, realizować świetne reklamy przy użyciu formatów video, jak i bardzo precyzyjnie docierać z promocją produktów sprzedawanych w sieci.

Kolejną zaletą jest oferowana przez Facebook Ads możliwość testowania, konfigurowania oraz optymalizowania swoich działań. Wbudowany algorytm przy pomocy odpowiedniego specjalisty od Facebook Ads pozwala na osiąganie pozytywnych wyników, które można realizować za pomocą zasięgów, klików, udostępnień, lead’ów, czy po prostu konwersji liczonej jako sprzedaż.

Facebook i jego siła sprzedaży

Czy Facebook jest tylko pożeraczem czasu i źródłem rozrywki? Okazuje się, że nie!

Jest także doskonałym kanałem sprzedażowym!

Jeszcze kilka lat temu nie było możliwości prowadzenia bezpośredniej sprzedaży przez facebooka, stosowało się wówczas marketing mający na celu przyciągnięcie potencjalnego klienta do sklepu, zarówno tego stacjonarnego jak i tego internetowego.

Dziś wygląda sprawa dużo inaczej – istnieje możliwość założenia „sklepu” na facebooku, jednakże musi się on odnosić do istniejącego sklepu internetowego.

Jakie korzyści daje prowadzenie działalności sprzedażowej na „fejsie”?

Przede wszystkim możliwość dotarcia do szerokiego grona potencjalnych klientów. Koszty takiego promowania nie muszą być duże, jednakże odpowiednio przemyślane. Bardzo ważne jest właściwe targetowanie swojej oferty, by środki przeznaczone na reklamę nie były przejadane na wyświetlenia osobom, które z góry wiadomo, że nie będą zainteresowane naszą ofertą. Dopasowana reklama to przede wszystkim lepsza skuteczność i poczucie dobrze wydanych pieniędzy.

W jaki sposób promować swoje produkty na facebooku?

Możliwości jest wiele. Jedną z najczęściej wybieranych, związanych z niskim kosztem, jest samodzielne promowanie produktu lub usługi na grupach. Wiąże się to jednak z ryzykiem usunięcia danej osoby z grupy ze względu na spam, jak również możliwość usunięcia konta przez administrację facebooka, ze względu na dużą liczbę zgłoszeń danego profilu. Drugą możliwością jest wykupienie płatnej reklamy, dzięki której dane produkty czy też usługi będą pojawiały się osobom będącym w kręgu potencjalnego zainteresowania – przy źle skonfigurowanej kampanii reklamowej istnieje ryzyko zbędnego wydania pieniędzy na ukazywanie się reklamy osobom, które z różnych względów nie będą zainteresowane – w szczególności ma to miejsce w przypadku firm lokalnych, oferujących swoje usługi na rzecz osób z danego regionu.

Czy warto więc inwestować w reklamę na facebooku?

Tak, jeżeli ma się wiedzę o tym, w jaki sposób optymalizować kampanię. W przeciwnym wypadku osiągnięty efekt może być wysoce daleki od tego, który był zakładany. Dobrze jest mieć więc kogoś znajomego, kto ma o tym pojęcie, lub też zlecić taką kampanię profesjonalnej agencji, posiadającej doświadczenie w prowadzeniu kampanii reklamowych na facebooku. Taka firma poprowadzi kampanię od A do Z, monitorując cały czas jej efekty, przy okazji korygując jej założenia tak, by w ogólnym rozrachunku stała się ona jeszcze efektywniejsza.

X
success
Dziękujemy.
Twoja wiadomość została wysłana poprawnie
X
error
Twoja wiadomość nie została wysłana.
Wypełnij pola wymagane..
×

Nasza strona korzysta z plików cookies. Zapewniają one prawidłowe działanie strony, narzędzi społecznościowych, reklamowych i analitycznych. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Ustawienia cookies możesz zmienić w preferencjach swojej przeglądarki internetowej.