AdWords pozwala szybko pojawić się na pierwszej stronie wyszukiwarki, przeprowadzić akcję reklamową, promocyjną lub wspomóc pozycjonowanie.

Reklamy AdWords dobrze działają w różnych okolicznościach. Zawsze warto zastanowić się nad tą inwestycją, gdyż dobrze przeprowadzona kampania przekłada się na realne zyski.

Równie istotnym czynnikiem jest dobra strona, na którą trafia klient po kliknięciu w reklamę.

  • szybkie efekty (reklama widoczna nawet na drugi dzień)
  • kontrola budżetu (np. ustalenie maksymalnej kwoty dziennej, miesięcznej itp.)
  • płatność za konkretne efekty (płatność za kliknięcia + prowizja dla nas za prowadzenie kampanii)
  • wszechstronne ustawienie czasu emisji reklamy (możliwość ustawienia konkretnych godzin, dni, przed świętami..)

Korzyści

docierasz dokładnie do ludzi poszukujących danego produktu, usługi

szybko pojawiasz się na pierwszej stronie wyników Google

dzięki naszej wiedzy w prowadzeniu AdWords oszczędzasz swój czas i pieniądze

napisz do nas wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą, odpowiemy na pytania.

Twoje dane osobowe i adres e-mail nie będą udostępniane żadnym podmiotom trzecim. Pozostawiane dane służą jedynie do przesłania oferty/ kontaktu z Państwem. Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości od MinisterstwoReklamy.pl

Co otrzymujesz w usłudze

rozwiń +
  • konsulting, audyt
  • optymalizację kampanii, utworzenie reklam
  • stałą opiekę i optymalizację kampanii
  • 4 razy w miesiącu raport analityczny statystyk ruchu na stronie

Współpraca przebiega w następujący sposób: ustalamy podstawowe informacje odnośnie prowadzenia kampanii, tworzymy konto kampanii, tworzymy oraz optymalizujemy reklamy, ustawiamy parametry wyświetlania i kosztów, budżet dostosowujemy do Twoich potrzeb i możliwości, po wpłaceniu środków na konto kampanii reklama działa. Nasza prowizja to 15% od wykorzystanych pieniędzy w danym miesiącu.

Nasze narzędzia i oprogramowanie

rozwiń +

Program do zarządzania kampaniami AdWords

Google Partner

Google Partner

Jesteśmy nieprzerwanie od 2010 r. Certyfikowanym Partnerem Google - co potwierdza nasze najwyższe kompetencje. Posiadamy wszystkie certyfikaty Google w tym zakresie: Analytics, Tworzenie stron mobilnych, Podstawy reklamy w AdWords, Reklama wideo, Reklama w sieci wyszukiwania, Reklama w sieci reklamowej, Reklama mobilna, Reklama w Zakupach Google.

Google Elevator

Google Partners Elevator

Uczestniczymy w Prestiżowym Programie Google Elevator dla 20 najlepszych Agencji w Polsce, ten fakt potwierdza nasze najwyższe umiejętności w zakresie prowadzenia kampanii reklamowych w Google.

Open Solution

Open Solution

Od 7 lat jesteśmy platynowym partnerem producenta oprogramowania CMS i jednymi z najlepszych specjalistów w zakresie wdrożeń i programowania w Polsce.

Ekomersy

Ekomersy

Nominacja w kategorii: najlepsza agencja oferująca usługi wdrożeniowe.

Automatyczna obsługa płatności

Płatność PayPal w MinisterstwoReklamy.pl Płatność Visa w MinisterstwoReklamy.pl Płatność Alior w MinisterstwoReklamy.pl Płatność BPH w MinisterstwoReklamy.pl Płatność CN w MinisterstwoReklamy.pl Płatność Getin w MinisterstwoReklamy.pl Płatność ING w MinisterstwoReklamy.pl Płatność IPKO w MinisterstwoReklamy.pl Płatność Millenium w MinisterstwoReklamy.pl Płatność przelewem w MinisterstwoReklamy.pl Płatność PKO w MinisterstwoReklamy.pl Płatność Pocztowy w MinisterstwoReklamy.pl Płatność Przelewy w MinisterstwoReklamy.pl Płatność Reifeisen w MinisterstwoReklamy.pl Płatność Transfer w MinisterstwoReklamy.pl
MinisterstwoReklamy.pl

kompleksowe rozwiązania w internecie