Media społecznościowe
mail
telefon
szukaj
w górę
16 lat na rynku !

Identyfikacja Firmowa

Tworzymy identyfikacje firmowe, które skutecznie budują marki naszych klientów.

Projektujemy pełne identyfikacje wizualne, uwzględniające wszelkie działania promocyjne.
Zamów darmową wycenę

Nasze identyfikacje cechuje:

Identyfikacja Firmowa - Kreatywność - ikona

Kreatywność

wyrażona w unikalnym designie, który jest atrakcyjny, a zarazem łatwy do zapamiętania przez odbiorców
Identyfikacja Firmowa - Czytelność - ikona

Czytelność

której celem jest łatwe przekazanie tego, co Twoja firma ma do zaoferowania
Identyfikacja Firmowa - Wszechstronność - ikona

Wszechstronność

bowiem uwzględniają one wszystkie aktywności reklamowe odbywające się zarówno w sferze online, jak i offline
Identyfikacja Firmowa - Dostarczamy identyfikację, która jest estetyczna i atrakcyjna wizualnie

Dostarczamy identyfikację, która jest estetyczna i atrakcyjna wizualnie

Dbamy zarówno o jej design, czytelność, estetykę, jak i odpowiedni przekaz. W związku z tym, zapewniamy Ci pełną identyfikację wizualną, która jest spójna z wartościami Twojej firmy i w bardzo prosty sposób daje się zakomunikować.
W efekcie: cieszysz się odświeżonym designem pracującym na zasięgi, rozpoznawalność, a przede wszystkim finansowy sukces Twojej marki.
Zamów darmową wycenę
Identyfikacja Firmowa - Dbamy o każdy kanał komunikacji wykorzystywany przez Twoją markę

Dbamy o każdy kanał komunikacji wykorzystywany przez Twoją markę

Przy projektowaniu pełnej identyfikacji Twojej firmy, bierzemy pod uwagę kanały i narzędzia, za pomocą których się komunikujesz.

W oparciu o te informacje, przygotowujemy projekty stron internetowych, banerów, plakatów, ulotek, kreacji na potrzeby płatnych form reklamy (Google i Facebook Ads), mailingów oraz wielu innych. Czyli wszystko to, z czego będzie korzystała Twoja firma, aby konsekwentnie realizować nową strategię komunikacji.
W efekcie: otrzymujesz wszystkie niezbędne materiały odpowiadające za budowanie wizerunku Twojej firmy - zarówno pośród partnerów biznesowych, jak i klientów ostatecznych.
Zamów darmową wycenę
Identyfikacja Firmowa - Odpowiadamy za konsekwentną i spójną komunikację Twojej marki

Odpowiadamy za konsekwentną i spójną komunikację Twojej marki

Poza świetnymi projektami oraz materiałami dopasowanymi do konkretnych kanałów, otrzymujesz od nas profesjonalny brandbook.

W tzw. księdze marki znajdują się wszystkie informacje na temat sposobu użycia przygotowanych materiałów. Brandbook zawiera również listę rzeczy, których musisz całkowicie unikać.
W efekcie: pozyskujesz nie tylko świetnie opracowane materiały, ale również dowiadujesz się, w jaki sposób możesz z nich korzystać, aby w 100% spełniały swoje zadania.
Zamów darmową wycenę

Jak to działa?

Każda współpraca z naszymi klientami podzielona jest na 3 główne kroki:
Strzałka

1. Audyt

Przed rozpoczęciem projektu, dokładnie analizujemy Twoje potrzeby, charakter Twojej firmy oraz bieżące trendy w obszarze działania Twojego przedsiębiorstwa.

W wyniku tych obserwacji, przygotowujemy całą koncepcję kreatywną, która następnie jest wykorzystywana do zbudowania pełnej identyfikacji wizualnej.
Strzałka

2. Przygotowanie

W następnym etapie wykorzystujemy zebrane dane i na ich podstawie opracowujemy kompleksową identyfikację wizualną firmy.

Efektem tych prac jest powstanie wszelkich materiałów, uwzględniających kanały komunikacyjne wykorzystywane przez Twoją firmę.
Strzałka

3. Wdrożenie

Na końcu wspieramy Cię we wdrożeniu opracowanego przez nas brandbooka. Pomagamy, doradzamy i konsultujemy, aby cały proces odbył się płynnie i jak najszybciej pozwolił Ci na sprawną komunikację z Twoimi odbiorcami.
Skorzystaj z naszych umiejętności, dzięki którym zyskasz
profesjonalną identyfikację wizualną dla Twojej firmy.

Czeka na Ciebie:
Identyfikacja Firmowa - Wyjątkowy design - ikona
Wyjątkowy design
nieszablonowy, spójny, ale zarazem bardzo czytelny.
Identyfikacja Firmowa - Pakiet wszechstronnych materiałów promocyjnych - ikona
Pakiet wszechstronnych materiałów promocyjnych
dzięki którym zmiany wizualne zostaną wprowadzone do każdej części Twojej firmy.
Identyfikacja Firmowa - Pełne wsparcie - ikona
Pełne wsparcie
we wdrożeniu i egzekucji nowej identyfikacji Twojej marki.
Imię i nazwisko
Telefon
Adres email
Strona www
Treść

Identyfikacja wizualna firmy - księga marki (brandbook)

Pełna identyfikacja firmowa jest ważnym elementem każdego przedsiębiorstwa, którego celem jest rozwój, ekspansja, zdobywanie zainteresowania i zaangażowania odbiorców, a także nowych rynków, czy po prostu generowanie coraz większej sprzedaży.

Za tę część działalności promocyjnej odpowiada tzw. brandbook, czyli po prostu księga znaku lub księga marki. To w niej znajdują się wszystkie zasady związane z promocją oraz identyfikacją wizualną danej firmy. Na jej stronach prezentowany jest nie tylko logotyp wraz z możliwymi sposobami jego użycia. Księga znaków porusza także szereg innych wartościowych zagadnień związanych z komunikacją wybranej marki. Są to między innymi: gotowe szablony materiałów reklamowych (przygotowanych zarówno z myślą o cyfrowych, jak i fizycznych nośnikach przekazu). Ponadto, brandbook oferuje również szereg wskazówek oraz informacji, w jaki sposób nie wolno postępować z logotypem oraz innymi charakterystycznymi dla danej firmy elementami (czcionkami, ikonami, brand hero itp.). Pokazuje zarówno dopuszczalne formy prezentacji wizualnej, jak i wskazuje te, których nie należy stosować i całkowicie się wystrzegać.
X
success
Dziękujemy.
Twoja wiadomość została wysłana poprawnie
X
error
Twoja wiadomość nie została wysłana.
Wypełnij pola wymagane..
×

Nasza strona korzysta z plików cookies. Zapewniają one prawidłowe działanie strony, narzędzi społecznościowych, reklamowych i analitycznych. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Ustawienia cookies możesz zmienić w preferencjach swojej przeglądarki internetowej.