Czy wiesz, że 47% Twoich Klientów oczekuje, że strona będzie się otwierała w mniej niż 2 sekundy?

A czy wiesz, że 40% Twoich Klientów po 3 sekundach rezygnuje z wejścia na Twoją stronę?

W biznesie profesjonalne rozwiązania są najlepsze. Bezpieczeństwo, odpowiednie zaplecze, szybkość i wydajność serwerów powinny charakteryzować dostawcę Twojego hostingu.

Dla każdego serwisu szczególnie istotna jest szybkość wczytywania i bezpieczeństwo. Pierwszy z tych parametrów ma częściowy wpływ na pozycję strony w wynikach wyszukiwania, a drugi decyduje o nieprzerwanym i stabilnym wyświetlaniu witryny. Naprawdę, warto zainwestować w dobry hosting.

  • Szybkość serwera ma wpływ na pozycje strony
  • Bezpieczny hosting to gwarancja nieprzerwanego wyświetlania strony
  • Zajmujemy się kompleksową obsługą hostingu
Hosting, serwer na Twoją stronę WWW

Korzyści

Szybki serwer = lepsze pozycjonowanie strony.

Twój klient ma zapewnione bezpieczeństwo przesyłu danych.

Ciągłość wyświetlania.

Napisz do nas! Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą, odpowiemy na pytania.

Co otrzymujesz w usłudze

rozwiń +

Nasze serwery to bezpieczny, szybki i wydajny hosting. Dla Twojego komfortu zajmujemy się wszystkimi formalnościami, uruchomieniem serwera, tworzeniem skrzynek pocztowych przeniesieniem strony, implementacją i uruchomieniem serwisu na nowym serwerze. Dla naszych klientów wdrożyliśmy także system monitoringu działania strony internetowej, który poinformuje Państwa o jakichkolwiek problemach z funkcjonowaniem Państwa serwisu.

Nasze narzędzia i oprogramowanie

rozwiń +

System do zewnętrznego monitoringu pracy serwerów.

Narzędzie do monitorowania pracy infrastruktury i serwerów.

Otwarty serwer HTTP dostępny dla wielu systemów operacyjnych.

Serwer WWW oraz serwer proxy dla HTTP i IMAP/POP3.

Dystrybucja systemu operacyjnego GNU/Linux.

Wolna dystrybucja systemu operacyjnego GNU/Linux.

Panel sterowania wieloma serwerami internetowymi.

Rozwiązanie do tworzenia wydajnych i niezależnych maszyn wirtualnych.

Platforma do zarządzania wirtualizacją serwerów.

Google Partner

Google Partner

Jesteśmy nieprzerwanie od 2010 r. Certyfikowanym Partnerem Google - co potwierdza nasze najwyższe kompetencje. Posiadamy wszystkie certyfikaty Google w tym zakresie: Analytics, Tworzenie stron mobilnych, Podstawy reklamy w AdWords, Reklama wideo, Reklama w sieci wyszukiwania, Reklama w sieci reklamowej, Reklama mobilna, Reklama w Zakupach Google.

Google Elevator

Google Partners Elevator

Uczestniczymy w Prestiżowym Programie Google Elevator dla 20 najlepszych Agencji w Polsce, ten fakt potwierdza nasze najwyższe umiejętności w zakresie prowadzenia kampanii reklamowych w Google.

Open Solution

Open Solution

Od 7 lat jesteśmy platynowym partnerem producenta oprogramowania CMS i jednymi z najlepszych specjalistów w zakresie wdrożeń i programowania w Polsce.

Ekomersy

Ekomersy

Nominacja w kategorii: najlepsza agencja oferująca usługi wdrożeniowe.

Automatyczna obsługa płatności

Płatność PayPal w MinisterstwoReklamy.pl Płatność Visa w MinisterstwoReklamy.pl Płatność Alior w MinisterstwoReklamy.pl Płatność BPH w MinisterstwoReklamy.pl Płatność CN w MinisterstwoReklamy.pl Płatność Getin w MinisterstwoReklamy.pl Płatność ING w MinisterstwoReklamy.pl Płatność IPKO w MinisterstwoReklamy.pl Płatność Millenium w MinisterstwoReklamy.pl Płatność przelewem w MinisterstwoReklamy.pl Płatność PKO w MinisterstwoReklamy.pl Płatność Pocztowy w MinisterstwoReklamy.pl Płatność Przelewy w MinisterstwoReklamy.pl Płatność Reifeisen w MinisterstwoReklamy.pl Płatność Transfer w MinisterstwoReklamy.pl
MinisterstwoReklamy.pl

kompleksowe rozwiązania w internecie

Nasza strona korzysta z plików cookies. Zapewniają one prawidłowe działanie strony, narzędzi społecznościowych, reklamowych i analitycznych. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Ustawienia cookies możesz zmienić w preferencjach swojej przeglądarki internetowej.