Media społecznościowe
mail
telefon
szukaj
w górę
16 lat na rynku !

Hosting i Domeny

Dbamy o to, aby Twoja strona była zawsze dostępna.

Zajmujemy się konfiguracją i utrzymaniem hostingu, wykupywaniem i przedłużaniem domen, a także odpowiednim zabezpieczaniem i przechowywaniem Twoich danych (backup).
Zamów darmową wycenę

Zapewniamy Ci:

Hosting i Domeny - Domeny - ikona

Domeny

kupujemy oraz przedłużamy domeny krajowe, jak i zagraniczne
Hosting i Domeny - Hosting - ikona

Hosting

wybieramy najlepsze serwery, doskonale dopasowane do specyfiki Twojego biznesu oraz wymagań samej strony www
Hosting i Domeny - Wsparcie - ikona

Wsparcie

zapewniamy Ci bieżącą pomoc z zakresu konfiguracji, utrzymania oraz pełnej ochrony - w tym także wykonywania niezbędnych kopii zapasowych
Hosting i Domeny - Opiekujemy się Twoją domeną

Opiekujemy się Twoją domeną

Jeżeli dopiero rozpoczynasz swój biznes – zajmujemy się rezerwacją oraz wykupieniem. A jeśli masz już swoją domenę - dbamy o jej regularne odnawianie.
W efekcie: masz pewność, że Twoja domena jest w pełni chroniona i nie musisz sam pamiętać o jej przedłużaniu – odpowiednio wcześniej wysyłamy przypominajkę o konieczności jej ponownego opłacenia.
Zamów darmową wycenę
Hosting i Domeny - Zapewniamy doskonały hosting

Zapewniamy doskonały hosting

Biorąc pod uwagę Twoje zapotrzebowanie, specyfikę branży, jak i parametry samej strony internetowej – dobieramy najlepsze serwery, które zapewniają szybką pracę oraz bezproblemowe użytkowanie.

Wybieramy wyłącznie spośród sprawdzonych rozwiązań gwarantujących Ci stabilność i poczucie bezpieczeństwa. Bazujemy zarówno na własnych rozwiązaniach, jak i z powodzeniem wykorzystujemy zewnętrznych dostawców hostingu.

Do Twojej dyspozycji oddajemy również bieżące wsparcie dedykowanego admina, który jest dostępny zawsze, gdy tego potrzebujesz.
W efekcie: cieszysz się komfortem oraz wygodną, że Twoja strona jest zlokalizowana na serwerach, które są idealną odpowiedzią na Twoje potrzeby.
Zamów darmową wycenę
Hosting i Domeny - Utrzymujemy i zabezpieczamy Twoje serwery

Utrzymujemy i zabezpieczamy Twoje serwery

Sprawujemy pełną kontrolę nad wydajnością Twojego hostingu, sprawdzając zarówno jego wytrzymałość, jak i reagując w sytuacjach kryzysowych. Chronimy serwery przed atakami z zewnątrz, aby Twoja strona mogła funkcjonować bez żadnych zarzutów.

Dodatkowo, regularnie przygotowujemy kopie zapasowe (backupy), aby w razie jakichkolwiek problemów ochronić Cię przed całkowitą utratą danych.

Dbamy zarówno o archiwizację samej strony, jak i należących do Ciebie skrzynek pocztowych – regularnie zapisując je co 4 godziny, a na Twoje specjalnie życzenie - nawet co godzinę 😊.
W efekcie: korzystasz ze spokoju, jaki daje Ci świadomość, że Twoim hostingiem opiekują się prawdziwi profesjonaliści.
Zamów darmową wycenę

Jak to działa?

Każda współpraca z naszymi klientami podzielona jest na 3 główne kroki:
Strzałka

1. Rozpoczęcie działań

Na początku zajmujemy się zakupem oraz konfiguracją domeny oraz hostingu, na których utrzymywana będzie Twoja strona.

W oparciu o wcześniejszą analizę, wybieramy najlepsze dostępne rozwiązania, które doskonale wpiszą się w charakter Twojego biznesu.
Strzałka

2. Utrzymanie

Następnie dbamy o to, aby domena była regularnie przedłużana, a hosting realizował swoje zadania.

Jeżeli Twoje zapotrzebowanie się zwiększa lub występują inne problemy – szybko reagujemy, aby Twój serwer realizował swoje cele w 100%.
Strzałka

3. Bieżące wsparcie

Cały czas możesz również liczyć na nasze wsparcie oraz pomoc – zawsze, gdy są Ci potrzebne 😊!
Zamów opiekę nad Twoją domeną i hostingiem
i ciesz się pełnym spokojem oraz bezpieczeństwem.

Czeka na Ciebie:
Hosting i Domeny - Stabilność - ikona
Stabilność
dzięki której Twoja strona będzie działała bez żadnych zarzutów.
Hosting i Domeny - Atrakcyjne ceny - ikona
Atrakcyjne ceny
wybieramy i utrzymujemy rozwiązania, które są również opłacalne finansowo.
Hosting i Domeny - Wsparcie - ikona
Wsparcie
po które będziesz mógł się zwrócić zawsze, gdy zajdzie taka potrzeba.
Imię i nazwisko
Telefon
Adres email
Strona www
Treść

Domeny i hosting – kupowanie i przedłużanie domen oraz utrzymywanie serwerów

Posiadanie własnej domeny oraz hostingu jest integralną częścią procesu związanego z budową strony internetowej. Bez jednego, jak i drugiego nie można nawet planować wdrożenia własnego serwisu www.

Domena jest adresem strony internetowej, dzięki któremu użytkownicy mogą na nią trafić. Składa się zazwyczaj z 3 członów, którymi jest przedrostek “www”, nazwa właściwa (np. nazwa firmy) oraz końcówka wskazująca jej przynależność. W Polsce najczęściej stosowanymi końcówkami są te wskazujące nasz kraj (.pl) oraz uniwersalne dla całego świata (.com). Jednak coraz więcej firmy decyduje się na zupełnie inne końcówki, czasem zapożyczane z innych krajów. Jedną z najbardziej popularnych jest chociażby włoska .it wykorzystywana przez firmy z sektora informatycznego.

Hosting (lub po prostu serwer) jest natomiast miejscem, w którym przechowywane są wszystkie elementy (pliki) związane z daną stroną internetową. Można powiedzieć, że jest on wirtualnym dyskiem, na którym znajduje się dana strona www i do którego podłączają się użytkownicy, aby móc z niej korzystać. Domena jest zatem adresem, wskazującym, gdzie znajduje się dana strona, czyli hosting.
X
success
Dziękujemy.
Twoja wiadomość została wysłana poprawnie
X
error
Twoja wiadomość nie została wysłana.
Wypełnij pola wymagane..
×

Nasza strona korzysta z plików cookies. Zapewniają one prawidłowe działanie strony, narzędzi społecznościowych, reklamowych i analitycznych. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Ustawienia cookies możesz zmienić w preferencjach swojej przeglądarki internetowej.