Ministerstworeklamy.pl

Jesteśmy kreatywnym i wszechstronnym zespołem. Marketingiem internetowym oraz działaniami w sieci zajmujemy się od 2004 roku.

Świadczymy kompleksowe usługi, a załogę stanowią zawodowcy z zakresu marketingu internetowego, programowania, grafiki i copywritingu. Dzięki bogatemu doświadczeniu, znajomości branży oraz zaangażowaniu i pasji, oferujemy usługi na najwyższym poziomie. Nasza siedziba znajduje się w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Krakowskiej 11. Od lutego 2011 roku funkcjonujemy jako spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Spółka uzyskała osobowość prawną na podstawie wpisu do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000376859.

Cel

Naszym głównym celem jest zapewnianie rozwiązań, dzięki którym nasi klienci będą dobrze zarabiać. Lata doświadczeń mówią nam jedno: jeśli usługa jest wykonana profesjonalnie, rzetelnie, a nasz klient zarabia, my również zarabiamy. Dlatego ważne jest dla nas profesjonalne i indywidualne podejście do współpracy.

Dlaczego my?

Odpowiedź jest bardzo prosta: świadczymy profesjonalne usługi w dobrej cenie. Myślisz, że nie da się połączyć jakości z rozsądną ceną? Z powodzeniem realizujemy to założenie od kilku lat. Dołącz do grona klientów, którzy już się o tym przekonali.

Już 12 lat na rynku

Już około 250 pozycjonowanych domen - ponad 5000 fraz kluczowych

Już przeszło 200 zrealizowanych projektów (stron, sklepów, kreacji, logotypów)

Ponad 280 stałych klientów

jesteśmy w czołówce polskich agencji interaktywnych

Ponad 92% skuteczności w branży

Stały wzrost skuteczności w latach 2006 - 2013

15 000% wzrostu dochodów

Posiadamy

 • duże doświadczenie, certyfikaty i nagrody,
 • szeroka oferta - zapewniamy kompleksową obsługę,
 • bogate portfolio,
 • setki stałych klientów, którzy współpracują z nami od 12 lat,

Jesteśmy rzetelni, terminowi, niezawodni. Dokładamy wielu starań aby obie strony zawsze były zadowolone ze współpracy.

Ofertę kierujemy do świadomych firm, niezależnie od ich wielkości. Współpracujemy zarówno z mikroprzedsiębiorstwami, jak i dużymi korporacjami.

Zapraszamy do zeksplorowania nowej strony internetowej ;) oferty, portfolio i referencji.

 • Nasze nagrody i certyfikaty

  Jesteśmy partnerami Google!

  Nasza firma należy do grona elitarnych partnerów Google w ich programie Google Partners. Nasi specjaliści posiadają kwalifikacje w zakresie tworzenia i optymalizowania kampanii reklamowych Google AdWords zarówno w sieci wyszukiwania, jak i w sieci reklamowej (reklamy graficzne). Poniżej przedstawiamy link serwisu Google Partners potwierdzające nasze kompetencje oraz uzyskane certyfikaty.

  Profil Google Partners
 • Nasze nagrody i certyfikaty

  Program Google Elevator!

  Zostaliśmy zaproszeni przez Google do prestiżowego programu dla agencji partnerskich - Google Elevator. Tylko 20 firm z całej Polski, my wśród nich. Google Elevator to unikalna wiedza, nowe wyzwania, rozwój i jeszcze lepsza obsługa klientów. Przed nami szerokie horyzonty, szkolenia i spotkania z najlepszymi ludźmi z Google.

 • Nasze nagrody i certyfikaty

  Jesteśmy partnerami OpenSolution!

  Jesteśmy Partnerem OpenSolution, Polskiego producenta systemu CMS. Tworzymy strony internetowe oparte o niezawodny system QuickCMS, który wyróżnia się imponującą optymalizacją kodu i przekłada się na szybkość, bezpieczeństwo i uniwersalność. Z wieloletnich doświadczeń wiemy, że strony oparte o CMS OpenSolution świetnie radzą sobie w pozycjonowaniu. To duża wartość dla naszych klientów.

Poznaj nasz zespół

zdj

Łukasz Preś

Project Manager

zdj

Grzegorz Panuś

Project Manager

zdj

Joanna Gowik

Office Manager

zdj

Patrycja Pallek

Obsługa Biura

zdj

Marcin Morcinek

Starszy Programista

zdj

Stanisław Palica

Starszy Programista

zdj

Łukasz Nowak

Starszy Programista

zdj

Anna Palica

Młodszy Programista

zdj

Jerzy Krużołek

Młodszy Programista

zdj

Adam Sowiński

Front-End Developer

zdj

Paweł Linard

Starszy Grafik

zdj

Marcin Antończak

Młodszy Grafik

zdj

Paweł Sypniewski

Specjalista SEO

zdj

Adriana Smodis

Social Media

Zapraszamy na wirtualny spacer po naszym biurze

Google Partner

Google Partner

Jesteśmy nieprzerwanie od 2010 r. Certyfikowanym Partnerem Google - co potwierdza nasze najwyższe kompetencje. Posiadamy wszystkie certyfikaty Google w tym zakresie: Analytics, Tworzenie stron mobilnych, Podstawy reklamy w AdWords, Reklama wideo, Reklama w sieci wyszukiwania, Reklama w sieci reklamowej, Reklama mobilna, Reklama w Zakupach Google.

Google Elevator

Google Partners Elevator

Uczestniczymy w Prestiżowym Programie Google Elevator dla 20 najlepszych Agencji w Polsce, ten fakt potwierdza nasze najwyższe umiejętności w zakresie prowadzenia kampanii reklamowych w Google.

Open Solution

Open Solution

Od 7 lat jesteśmy platynowym partnerem producenta oprogramowania CMS i jednymi z najlepszych specjalistów w zakresie wdrożeń i programowania w Polsce.

Ekomersy

Ekomersy

Nominacja w kategorii: najlepsza agencja oferująca usługi wdrożeniowe.

Automatyczna obsługa płatności

Płatność PayPal w MinisterstwoReklamy.pl Płatność Visa w MinisterstwoReklamy.pl Płatność Alior w MinisterstwoReklamy.pl Płatność BPH w MinisterstwoReklamy.pl Płatność CN w MinisterstwoReklamy.pl Płatność Getin w MinisterstwoReklamy.pl Płatność ING w MinisterstwoReklamy.pl Płatność IPKO w MinisterstwoReklamy.pl Płatność Millenium w MinisterstwoReklamy.pl Płatność przelewem w MinisterstwoReklamy.pl Płatność PKO w MinisterstwoReklamy.pl Płatność Pocztowy w MinisterstwoReklamy.pl Płatność Przelewy w MinisterstwoReklamy.pl Płatność Reifeisen w MinisterstwoReklamy.pl Płatność Transfer w MinisterstwoReklamy.pl
MinisterstwoReklamy.pl

kompleksowe rozwiązania w internecie

Nasza strona korzysta z plików cookies. Zapewniają one prawidłowe działanie strony, narzędzi społecznościowych, reklamowych i analitycznych. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Ustawienia cookies możesz zmienić w preferencjach swojej przeglądarki internetowej.