16 lat na rynku !

Dlaczego my?

Jesteśmy kreatywnym i wszechstronnym zespołem. Marketingiem internetowym oraz działaniami w sieci zajmujemy się od 2004 roku.

Świadczymy kompleksowe usługi, a załogę stanowią zawodowcy z zakresu marketingu internetowego, programowania, grafiki i copywritingu. Dzięki bogatemu doświadczeniu, znajomości branży oraz zaangażowaniu i pasji, oferujemy usługi na najwyższym poziomie. Nasza siedziba znajduje się w Zabrzu (41-810) przy ul. Wiosennej 8a. Od lutego 2011 roku funkcjonujemy jako spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Spółka uzyskała osobowość prawną na podstawie wpisu do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000376859.

LICZBY NASZEJ FIRMY

działamy już
14
lat na rynku
jesteśmy wśród
20
najlepszych agencji w Polsce wg Google
mamy ponad
92%
skuteczności w branży
już przeszło
200
zrealizowanych projektów
już około
250
pozycjonowanych domen
posiadamy ponad
280
stałych klientów

CEL

Naszym głównym celem jest zapewnianie rozwiązań, dzięki którym nasi klienci będą dobrze zarabiać. Lata doświadczeń mówią nam jedno: jeśli usługa jest wykonana profesjonalnie, rzetelnie, a nasz klient zarabia, my również zarabiamy. Dlatego ważne jest dla nas profesjonalne i indywidualne podejście do współpracy.

DLACZEGO MY?

Odpowiedź jest bardzo prosta: świadczymy profesjonalne usługi w dobrej cenie. Myślisz, że nie da się połączyć jakości z rozsądną ceną? Z powodzeniem realizujemy to założenie od kilku lat. Dołącz do grona klientów, którzy już się o tym przekonali.

WYBRANE CERTYFIKATY I NAGRODY

google partner

Google Partner

Jesteśmy nieprzerwanie od 2010 r. Certyfikowanym Partnerem Google - co potwierdza nasze najwyższe kompetencje. Posiadamy wszystkie certyfikaty Google w zakresie: Analytics, Tworzenie stron mobilnych, Podstawy reklamy Google Ads, Reklama wideo, Reklama w sieci wyszukiwania, Reklama w sieci reklamowej, Reklama mobilna, Reklama w Zakupach Google.
google elevator

Google Partners Elevator

Uczestniczyliśmy w prestiżowym Programie Google Partners Elevator przeznaczonym dla 20 najlepszych Agencji w Polsce. Ten fakt potwierdza nasze najwyższe umiejętności w zakresie prowadzenia kampanii reklamowych w Google.
opensolution

Open Solution

Aktualnie posiadamy status Srebrnego Partnera producenta oprogramowania CMS i jesteśmy jednymi z najlepszych ekspertów w zakresie wdrożeń i programowania w Polsce.
ekomersy 2105

Ekomersy 2015

Otrzymaliśmy nominacje w kategorii: najlepsza agencja oferująca usługi wdrożeniowe.
NASZA AGENCJA
POSIADA:
- kilkunastoletnie doświadczenie, potwierdzone wieloma branżowymi certyfikatami i nagrodami;
- szeroką ofertę – zapewniamy kompleksową obsługę firm w internecie;
- bogate portfolio wykonanych projektów;
- setki stałych klientów, którzy współpracują z nami już od ponad 12 lat.
MOŻESZ NAM
ZAUFAĆ W 100%
Spośród innych agencji wyróżnia nas terminowość, rzetelność i niezawodność w każdej sytuacji. Zawsze dokładamy wielu starań, aby obydwie strony były zadowolone ze współpracy.

Ofertę kierujemy do świadomych firm, niezależnie od ich wielkości. Współpracujemy zarówno z mikroprzedsiębiorstwami, jak i dużymi korporacjami.
ZAMÓW BEZPŁATNĄ WYCENĘ
Zadzwoń - bezpłatna infolinia:
Zostaw numer, oddzwonimy

Poznaj nasz zespół

Menadżerowie

Sprawnie kierują naszą agencją i czuwają nad profesjonalnym przebiegiem realizacji wszystkich projektów. Zajmują się obsługą klientów oraz marketingiem.
Łukasz Preś

Łukasz Preś

Project Manager
Marcin Morcinek

Marcin Morcinek

Project Manager

Obsługa Biura

Uważnie zajmują się formalnościami, fakturami, przepływem dokumentów, obsługą i organizacją biura.
Joanna Otręba

Joanna Otręba

Office Manager
Patrycja Pallek

Patrycja Pallek

Obsługa Biura

Programiści

Profesjonalnie zajmują się tworzeniem stron i sklepów intrnetowych oraz skomplikowanymi projektami programistycznymi. Planują oraz wdrażają optymalizację SEO.
Stanisław Palica

Stanisław Palica

Starszy Programista
Anna Palica

Anna Palica

Programista

Graficy

Kreatywnie i starannie projektują strony i sklepy internetowe. Zajmują się tworzeniem wszelkich kreacji graficznych na potrzeby działań w sieci oraz druku.
Paweł Linard

Paweł Linard

Starszy Grafik
Marcin Antończak

Marcin Antończak

Grafik

Specjaliści

Wzorowo specjalizują się w wybranych dziedzinach marketingu internetowego: kampanie reklamowe Google Ads i Facebook Ads, raportowanie i analiza danych w Google Analytics, audyt, analiza oraz strategia SEO.
Adriana Wrochna

Adriana Wrochna

Social Media

Administrator

Niezawodnie zajmuje się najszybszym hostingiem, domenami oraz optymalizacją.
Łukasz Nowak

Łukasz Nowak

Główny Administrator

Kariera

Wysoko cenimy sobie zaangażowanie, inicjatywę oraz pozytywne nastawienie kandydatów. Jeśli uważasz, że posiadasz te cechy, a ponadto Twoje doświadczenie i umiejętności przydadzą się w naszym zespole, prześlij CV oraz list motywacyjny na adres:
biuro@MinisterstwoReklamy.pl

Dział innowacyjności (B+R)

Nasi specjaliści testują nowe rozwiązania, sprawdzają zmieniające się algorytmy i tworzą nowe usługi, tak aby nasi klienci mieli już gotowe i sprawdzone rozwiązania.
Ankieta
Opowiedz nam o swojej firmie, a my powiemy Ci jakich działań potrzebujesz
WYPEŁNIJ SZYBKĄ ANKIETĘ

Skontaktuj się z nami, jesteśmy gotowi do działania!

Wypełnij formularz po prawej stronie, odpowiemy w ciągu 48h.
Możesz też zadzwonić (pon. - pt. 8.00 - 16.00):
Marcel Huniak, Doradca Klienta:
+48 791 493 287
X
success
Dziękujemy.
Twoja wiadomość została wysłana poprawnie
X
error
Twoja wiadomość nie została wysłana.
Wypełnij pola wymagane..
×

Nasza strona korzysta z plików cookies. Zapewniają one prawidłowe działanie strony, narzędzi społecznościowych, reklamowych i analitycznych. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Ustawienia cookies możesz zmienić w preferencjach swojej przeglądarki internetowej.