Skuteczna promocja w Internecie wymaga czegoś więcej niż tylko “ładnej” strony internetowej. O tym, czy Twoja marka ma szansę odnieść sukces, decyduje wiele innych, często połączonych ze sobą czynników. W grę wchodzi zarówno to, w jaki sposób jest postrzegana, jak dociera do potencjalnych klientów oraz jak ułatwia korzystanie ze swoich produktów czy usług.

Dobrą agencję marketingu internetowego poznasz po tym, że zajmie się każdym z tych czynników. Dopilnuje brandingu, zbuduje serwis online, jak i zadba o odpowiednią i co najważniejsze – skuteczną promocję w sieci.

Jak to wygląda w Ministerstwie Reklamy? Poznaj 3 filary, na których opieramy działalność naszej agencji marketingowej!

identyfikacja firmowa i branding

Branding: tworzymy silne marki

W naszej ofercie znajduje się wszystko, czego potrzebujesz do zbudowania marki całkowicie od zera, przeprowadzenia skutecznego procesu zmiany jej identyfikacji wizualnej, jak i po prostu – wzmocnienia dotychczas realizowanej strategii promocyjnej.

W ramach naszej działalności:

  • Projektujemy logotypy, ciekawe, nowoczesne, nieszablonowe, ale przede wszystkim takie, które zapadają w pamięć i pozwalają odróżnić się na tle konkurencji.
  • Przygotowujemy grafiki reklamowe, edukacyjne, rozweselające, unikalne, ale ponad wszystko – zwracające na siebie uwagę i wywołujące w odbiorcach konkretny efekt.
  • Budujemy całe identyfikacje firmowe, spójne, oryginalne, kreatywne, jednak przede wszystkim realizujące ściśle określone cele biznesowe.

Nad każdym tego typu przedsięwzięciem czuwa sztab profesjonalnych grafików, copywriterów oraz strategów. Osób znających zasady tworzenia kreacji, obok których nie da się przejść obojętnie.

Dowiedz się więcej na temat naszego brandingu.

budowa stron i sklepów internetowych

Serwisy: budujemy skuteczne strony i sklepy internetowe

Wiemy, że bez obecności w Internecie – nie ma skutecznej reklamy. A każda firma, która jeszcze nie ma własnego serwisu www – prędzej czy później, będzie zmuszona go posiadać. Właśnie dlatego, oferta naszej agencji marketingowej to także kompleksowe projektowanie, budowanie, wdrażanie oraz zarządzanie stronami internetowymi.

W ramach naszej działalności:

  • Tworzymy strony internetowe*, wizytówki oraz pełnoprawne serwisy, które zawsze łączy jeden mianownik. Są bowiem: szybkie, nowoczesne, ładne i przyjazne w obsłudze.
  • Budujemy sklepy online*, małe, średnie, jak i duże platformy typu e-commerce. Bez względu na rozmiar, mają przed sobą prosty cel – generowanie wysokiej sprzedaży.
  • Zajmujemy się ich obsługą, tworzeniem treści i zakładek, czy wdrażaniem całkiem nowych funkcjonalności.

*A dodatkowo: pomagamy w sprawach związanych z hostingiem oraz domenami.

W naszych szeregach znajdują się doświadczeni programiści, administratorzy, content managerzy oraz UX designerzy. Ludzie, którzy wiedzą, jak tworzyć i rozwijać serwisy po to, aby trafiały do użytkowników, a przede wszystkim skłaniały ich do wykonania konkretnej akcji (pozostawienia kontaktu, zakupu itp.).
Więcej na temat naszych usług związanych ze stronami i sklepami internetowymi znajdziesz tutaj.

kampanie reklamowe google i facebook ads, pozycjonowanie

Promocja: dbamy o widoczność, zasięgi, a przede wszystkim skuteczność

Gdy branding i serwis mamy już załatwione – pora przejść do konkretów i zadbać o to, aby ludzie Cię zauważyli. Tu do gry wchodzi reklama w sieci, czyli to, na czym nasza agencja od marketingu online zna się najlepiej :).

Dostarczamy kompleksowe rozwiązania digitalowe. Plany oraz aktywności adekwatne do charakteru biznesu, otoczenia rynkowego, konkurencji, konsumentów, a przede wszystkim rezultatów, które chcesz osiągnąć.

W ramach naszej działalności:

  • Pozycjonujemy lokalnie i krajowo, audytujemy, analizujemy, optymalizujemy. Robimy wszystko, co niezbędne, aby Twoja strona internetowa zajmowała wysokie pozycje w wynikach wyszukiwania.
  • Prowadzimy płatne kampanie reklamowe, Google Ads, Facebook Ads, remarketing itp. Przekonujemy nieprzekonanych oraz docieramy z przekazem do osób, które mają największe szanse, aby stać się Twoimi klientami.
  • Tworzymy plany marketingowe, doradzamy, konsultujemy i pomagamy. Poprzez kompleksowe i gruntownie przygotowane strategie promocyjne, wspieramy rozwój i ekspansję Twojego biznesu.

Każde nasze przedsięwzięcie jest efektem pracy wielu ludzi – specjalistów w swoich dziedzinach. Na swoim pokładzie mamy zarówno pozycjonerów, speców od ADSów, jak i managerów, którzy czuwają nad prawidłowością, a przede wszystkim skutecznością prowadzonych kampanii.

Reklama i marketing online w wykonaniu Ministerstwa Reklamy. Zobacz, co możemy zrobić także dla Ciebie!

Oprzyj promocję biznesu na tych samych, stabilnych filarach

Wspomnianą już wielokrotnie skuteczność, nie mierzymy jedynie “pustymi” zasięgami, kliknięciami, udostępnieniami czy lajkami. Dla nas liczy się to samo, co dla Ciebie. Czyli efekt w postaci wygenerowanych pieniędzy. Czystych zysków, dzięki którym Twoja firma może przetrwać, funkcjonować, jak i planować dalszy rozwój.

Skontaktuj się z nami, aby otrzymać wsparcie w marketingu online Twojej firmy. Zapoznamy się z Twoimi wymaganiami, a następnie przygotujemy dokładny plan działania oraz w pełni darmową wycenę.

Skorzystaj ze wsparcia profesjonalnej agencji marketingowej znającej się na sieci, jak nikt inny. Zrób to już teraz – to naprawdę nic nie kosztuje.

PODZIEL SIĘ WPISEM:
Szukasz sprawdzonej agencji?
Zadzwoń:
Możesz też zostawić numer, oddzwonimy do Ciebie!
Adriana Wrochna