Media społecznościowe
mail
telefon
szukaj
w górę
16 lat na rynku !

Pobranie konfiguracji do programów pocztowych: Mozilla Thunderbird, iOS, Android i inne

Łukasz Nowak - Główny Administrator|Przeczytasz w 2 minuty

Aby uprościć konfigurację skrzynek pocztowych dla domen funkcjonujących w ramach naszej infrastruktury, uruchomiony został serwis dający możliwość wygenerowania informacji konfiguracyjnych dotyczących dowolnej skrzynki pocztowej znajdującej się na naszych serwerach.

Mechanizm generowania konfiguracji zintegrowany jest ze stroną służącą do logowania się do interfejsów webmail (tzw. poczta przez www) i do wszystkich tych rzeczy można się dostać przez stronę pod adresem poczta.ministerstworeklamy.pl - można tam wskazać program pocztowy dla którego chcemy przeprowadzić konfigurację, lub po prostu zalogować się do interfejsu pocztowego przez przeglądarkę.

Gdyby z konfiguracją tychże rozwiązań występowały jakieś problemy, zachęcamy do kontaktu z nami w celu uzyskania dodatkowego wsparcia.

Wróć do bazy wiedzy
X
success
Dziękujemy.
Twoja wiadomość została wysłana poprawnie
X
error
Twoja wiadomość nie została wysłana.
Wypełnij pola wymagane..
×

Nasza strona korzysta z plików cookies. Zapewniają one prawidłowe działanie strony, narzędzi społecznościowych, reklamowych i analitycznych. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Ustawienia cookies możesz zmienić w preferencjach swojej przeglądarki internetowej.