Audyt SEO to przeprowadzenie analizy strony internetowej pod kątem czynników wpływających na ocenę tej strony przez wyszukiwarkę Google.

Badamy stronę w celu określenia jej obecnego stanu oraz możliwości osiągania wysokiej widoczności w wyszukiwarce.

Usługa obejmuje sprawdzenie stanu strony w narzędziach Google, sprawdzenie dostosowania mobilnego, sprawdzenie komunikatów o filtrach, analizę techniczną optymalizacji strony oraz analizę struktury i zawartości merytorycznej strony. W krytycznych sytuacjach sprawdzamy również profil linków.

Efektem prac jest raport z Audytu SEO, gdzie przedstawiamy stan obecny oraz wskazówki i prace jakie należy wykonać, aby osiągać jak najlepsze rezultaty widoczności strony w naturalnych wynikach wyszukiwania Google.

Jak osiągnąć sukces? Najważniejsza jest podstawa!

Jeżeli Twoja strona internetowa ma problemy jakościowe, jest słabo zoptymalizowana lub była nieumiejętnie pozycjonowana, wtedy trzeba poznać przyczyny problemów, a następnie je naprawić. To logiczne i najlepsze rozwiązanie.

Audyt SEO / SEM stron i sklepów WWW

Korzyści

Poznajesz przyczyny słabej widoczności strony w wyszukiwarce.

Mówimy co zrobić aby osiągać jak najlepszą widoczność strony w wyszukiwarce.

Zdrowa i mocna podstawa.

Napisz do nas! Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą, odpowiemy na pytania.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od MinisterstwoReklamy.pl Sp. z o. o.. Zgoda jest dobrowolna. Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie. Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych. Administratorem jest MinisterswoReklamy.pl Sp. z o. o. Administrator przetwarza dane zgodnie z Polityką Prywatności.

Warto wiedzieć o audycie SEO

rozwiń +
  • strona z bujną przeszłością pozycjonowania, jeżeli nie osiąga rezultatów, powinna być koniecznie poddana Audytowi SEO
  • bez poznania przyczyn problemów, trudno je przeskoczyć
  • tylko strona wysokiej jakości pozwoli osiągnąć trwały sukces

Audyt SEO, zasady współpracy

rozwiń +

Jeśli Twoje pozycjonowanie „nie idzie”, jeśli kiedyś pozycje strony były niezłe, a dziś kiepskie, jeśli po prostu chcesz sprawdzić przystosowanie swojej strony pod wyszukiwarkę Google, skontaktuj się z nami.

Prześlij adres strony i opowiedz nam o sytuacji.

Nasze narzędzia i oprogramowanie

rozwiń +

Program do audytu stron internetowych. Powstał w celu ułatwienia oceny linków i raportowania ich do Google w plikach disavow.

Ahrefs to zestaw narzędzi do pozycjonowania. Obejmujemy sprawdzanie zwrotne, analizę konkurencji, badanie słów kluczowych i wiele więcej.

Senuto to narzędzie do kompleksowego wsparcia działań SEO. Wspomaga działania na każdym etapie kampanii.

SEMSTORM to kompleksowe narzędzie usprawniające pracę nad widocznością strony w wyszukiwarkach.

Google Partner

Google Partner

Jesteśmy nieprzerwanie od 2010 r. Certyfikowanym Partnerem Google - co potwierdza nasze najwyższe kompetencje. Posiadamy wszystkie certyfikaty Google w tym zakresie: Analytics, Tworzenie stron mobilnych, Podstawy reklamy w AdWords, Reklama wideo, Reklama w sieci wyszukiwania, Reklama w sieci reklamowej, Reklama mobilna, Reklama w Zakupach Google.

Google Elevator

Google Partners Elevator

Uczestniczymy w Prestiżowym Programie Google Elevator dla 20 najlepszych Agencji w Polsce, ten fakt potwierdza nasze najwyższe umiejętności w zakresie prowadzenia kampanii reklamowych w Google.

Open Solution

Open Solution

Od 7 lat jesteśmy platynowym partnerem producenta oprogramowania CMS i jednymi z najlepszych specjalistów w zakresie wdrożeń i programowania w Polsce.

Ekomersy

Ekomersy

Nominacja w kategorii: najlepsza agencja oferująca usługi wdrożeniowe.

Automatyczna obsługa płatności

Płatność PayPal w MinisterstwoReklamy.pl Płatność Visa w MinisterstwoReklamy.pl Płatność Alior w MinisterstwoReklamy.pl Płatność BPH w MinisterstwoReklamy.pl Płatność CN w MinisterstwoReklamy.pl Płatność Getin w MinisterstwoReklamy.pl Płatność ING w MinisterstwoReklamy.pl Płatność IPKO w MinisterstwoReklamy.pl Płatność Millenium w MinisterstwoReklamy.pl Płatność przelewem w MinisterstwoReklamy.pl Płatność PKO w MinisterstwoReklamy.pl Płatność Pocztowy w MinisterstwoReklamy.pl Płatność Przelewy w MinisterstwoReklamy.pl Płatność Reifeisen w MinisterstwoReklamy.pl Płatność Transfer w MinisterstwoReklamy.pl
MinisterstwoReklamy.pl

kompleksowe rozwiązania w internecie

Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych. Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności aby dowiedzieć się więcej.